Kim był Artur Barciś? Ujawniono zadziwiającą przeszłość aktora

Kim był Artur Barciś? Ujawniono zadziwiającą przeszłość aktora

Znany i ceniony dziś aktor filmowy i teatralny przez lata skrywał przed mediami swoją interesującą przeszłość. Artur Barciś nigdy wcześniej nie mówił, co robił, zanim został gwiazdą kina. Wielu fanów będzie naprawdę zadziwionych. 

Artur Barciś dał się poznać telewidzom jako niezwykle sprawny i elastyczny aktor. Artysta potrafi odgrywać role zarówno komediowe, jak i dramatyczne, a reżyserowie zawsze mogą na nim polegać. Pozwala mu na to ogromne doświadczenie zarówno teatralne jak i filmowe. Jego najbardziej znaną kreacją jest rola Tadeusza Norka w "Miodowych latach", które przyniosły mu największą rozpoznawalność. Oprócz tego znamy go m.in.  z występów w "Ranczo Wilkowyje", roli Malca w "Pułkowniku Kwiatkowskim" i dziesiątkach innych produkcji. Jak się okazuje aktor posiada nie tylko talent sceniczny, ale również inną, bardzo niespodziewana umiejętność. "Norek" zdecydował się opowiedzieć o niej dopiero dziś.

Artur Barciś utrzymałby się bez aktorstwa

Wielu aktorów prezentuje szerokie zainteresowania artystyczne i wiele talentów. John Travolta jest pilotem samolotów, Mike Smith jest zawodowym muzykiem, a Artur Barciś jest... krawcem. Jak zdradził w rozmowie z "Faktem" tego fachu nauczyła go mama. Ubrania szyte przez niego cieszyły się sporą popularnością, a praca sprawiała mu wiele przyjemności. - Zbierałem sfilcowane swetry i szyłem z nich oryginalne tuniki. Bardzo się paniom podobały, miałem dużo klientek - powiedział Barciś. Aktor szyjąc ubrania, zarabiał na życie i bez wątpienia byłby w stanie osiągnąć sukces także i w świecie mody. Artur Barciś wyjawił także, iż nawet dzisiaj chętnie zajmuje się krawiectwem, co sprawia mu ogromną satysfakcję. Historia gwiazdora jest dla nas prawdziwym zaskoczeniem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska Senegal online – gdzie obejrzeć pierwszy mecz naszej reprezentacji?
  2. Co się stało z Bogusławem Lindą? Nie przypomina już siebie
  3. To nie jest żart! Najpopularniejsza celebrytka TVN będzie komentatorką mundialu
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News