Na Youtube’ie pojawiło się zaskakujące nagranie. Główną rolę odgrywa na nim Mateusz Kijowski. Szokujące jest jednak to, kto z nim występuje. Tymczasem nagrali wspólnie film, by podziękować za bardzo ważną dla nich sprawę.

Wspólny film przedstawia oczywiście byłego lidera pozaparlamentarnej organizacji opozycyjnej KOD, Mateusza Kijowskiego oraz Elżbietę Pawłowicz – siostrę posłanki PiS.

ZOBACZ TAKŻE: Co za wstyd! Na alimenty kultowego polskiego aktora haruje jego druga żona

W przeciwieństwie do rodzonej siostry, Elżbieta Pawłowicz nie popiera działań Jarosława Kaczyńskiego i jego partii. Wręcz przeciwnie, udziela się ona czynnie w różnych organizacjach opozycyjnych.

Kijowski i Pawłowicz nagrali wspólnie film

We wspólnym wideo siostra posłanki i pierwszy szef Komitetu Obrony Demokracji dziękują za niesamowicie udaną zbiórkę, którą zorganizowała Pawłowicz pod nazwą „Stypendium wolności”.

Według informacji, jakie podała Elżbieta Pawłowicz w filmie, łącznie zebrano prawie 32 tys. zł. Jak zapowiedziała kobieta, pieniądze te będą spożytkowane nie tylko na potrzeby Mateusza Kijowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Nigdy nie widzieliście tak roztrzęsionej Pawłowicz. Zaatakowała własną siostrę

W przyszłości „stypendium wolności” ma być wypłacane także innym osobom, które – podobnie jak były lider KOD-u – znajdą się w trudnym położeniu.

We wspólnym wideo Kijowski i Pawłowicz nie omieszkali złożyć także świątecznych życzeń.

https://www.youtube.com/watch?v=5CQd3uryD7w

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

9 największych kompromitacji rządu PiS

...

Zobacz również