Informacja o pedofilskich zdjęciach, które miały znajdować się na komputerze Mateusza Kijowskiego i wyciec do sieci, zelektryzowały media i obserwatorów sceny politycznej. Lider KOD oświadcza, że jest ofiarą prowokacji i zgłasza sprawę do prokuratury.

Link do materiałów został udostępniony przez użytkownika Twittera CyberXYN, który zapowiedział, że wkrótce kasuje konto, jak i sam plik. W paczce .rar znajdują się nie tylko treści, które na pewno należą do Kijowskiego, ale również pedofilskie zdjęcia gołych dzieci.

Hakerzy zniknęli, ale zapowiadają, że to dopiero początek. Komitet Obrony Demokracji oraz Mateusz Kijowski opublikowali oświadczenia w tej sprawie.

KOD

Jesteśmy oburzeni próbą wyjątkowo nikczemnego ataku na Mateusza Kijowskiego. Wiedzieliśmy, że KOD i sam Mateusz będziemy celami ataków i prowokacji. Spodziewaliśmy się wszystkiego i jak widać nasze obawy dziś się potwierdzają. Włamanie na skrzynki mailowe, przejmowanie części danych i ich publikowanie to metoda często stosowana i jej użycie nie zaskakuje nikogo. Natomiast wyjątkowo podłym jest przypisywanie Mateuszowi tych obrzydliwości, które rzekomo miały się u niego w poczcie znajdować. Ma to służyć skompromitowaniu i Jego i całego KOD-u. Stanowczo protestujemy przeciw takim metodom.  Mateusz, stoimy za Tobą murem.

Mateusz Kijowski 

Stanowczo oświadczam, że wszystko co ukazało się dziś wieczorem na TT, a ma pochodzić rzekomo z mojego komputera, moich skrzynek mailowych jest prowokacją i nigdy nie znajdowało się na żadnym z moich kont czy komputerów. Jak powszechnie wiadomo, bo media trąbią o tym ciągle, kilka dni temu włamano się na moją starą nieużywaną skrzynkę mailową. Została ona przez hakerów przejęta, następnie za jej pomocą próbowano się włamać na pozostałe konta oraz stronę internetową KOD-u. Od dawna z tej skrzynki nie korzystam, wszystko co się w niej znajduje to najwyżej spam, jak w każdej od dawna nie używanej skrzynce. Za pomocą tej skrzynki uzyskali dostęp do plików tworzących nasze strony internetowe, pościągali z nich dane oraz dodali własne obrzydliwości, które nigdy nie znajdowały się w żadnej z moich skrzynek mailowych, na żadnym z moich komputerów i w które nigdy nie zaglądałem ani nie ściągałem. To wstrętna prowokacja, która ma zdyskredytować mnie i zapewne cały KOD. Natychmiast składam doniesienie do prokuratury.

Afera: na komputerze Kijowskiego pedofilskie zdjęcia. „Wrabiają go”

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

...

Zobacz również

Zobacz również