Ojciec przestał wypłacać kieszonkowe swojej aż 33-letniej córce. Zrobiła mu najgorszą rzecz, zemsta była poniżej ludzkiej godności

Ojciec przestał wypłacać kieszonkowe swojej aż 33-letniej córce. Zrobiła mu najgorszą rzecz, zemsta była poniżej ludzkiej godności Źródło: piqsels.com/CC0 public domain

Kieszonkowe zostało jej zabrane przez własnego ojca. Mężczyzna miał dość dokładania do budżetu 33-letniej córki, była już dorosła i powinna sama się utrzymywać. Zemściła się w okropny sposób.

Kieszonkowe od taty było jednym z dwóch głównych źródeł jej utrzymania. Kiedy ojciec orzekł, że już dość pomocy i pobłażania, 33-latka wpadła na pomysł z piekła rodem. Jak można tak potraktować rodzica?

Kieszonkowe w końcu się skończyło. Wściekłość córki nie znała granic

Tata co miesiąc przekazywał swojej córce kieszonkowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że "dziecko" miało już 33 lata. Mężczyzna długo zastanawiał się nad swoją decyzją i w końcu postanowił - dość dawania jej pieniędzy, jest dorosła i sama powinna zarabiać na swoje potrzeby. Córka była wściekła i postanowiła zemścić się w najgorszy możliwy sposób.

Plan, który wymyśliła kobieta, polegał na podaniu ojca do sądu. Wszystko przez "zakręcenie kurka" z pieniędzmi. Nie wiadomo, co jest bardziej porażające - decyzja kobiety czy wyrok sądu w Turynie. Okazało się bowiem, że sędzia skazał tatę na 2 miesiące pozbawienia wolności. Jak uzasadnił włoski sąd, wiek dziecka nie ma znaczenia. Rodzic powinien dawać kieszonkowe do momentu usamodzielnienia się i wypłacalności. Kobieta otrzymywała od taty 260 euro miesięcznie. Sąd postanowił jednak umorzyć karę więzienia, jeśli ojciec zwróci 3 tysiące euro zaległego zastrzyku gotówki.

Wyrok sądu był nieubłagany

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąd mówił dalej: rodzic ma obowiązek pomagać finansowo dziecku, dopóki nie osiągnie stabilności zawodowej i kiedy ma kłopoty. Mężczyzna przestał dawać swojej córce kieszonkowe, sam bowiem wpadł w małe kłopoty finansowe, a z oszczędności nie dał by rady spełniać comiesięcznej obietnicy. Córka jest wykształcona i nawet pracowała - zdobyła dyplom z rachunkowości i zarabiała 600 euro na pół etatu. To było dla niej za mało, dlatego zażądała pomocy od ojca.

Dzisiaj grzeje: 1. Zwycięzca Eurowizji walczy o życie. Lekarze dają mu maksymalnie 4 lata 
2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Córka zarabia teraz 786 euro, które również nie wystarczają jej na życie i była pewna, że ojciec nadal będzie jej pomagał. Kiedy się sprzeciwił, złożyła do sądu stosowne dokumenty. Wyrok jest prawomocny - mężczyzna musi co miesiąc dawać córce pieniądze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News