Zajął dwa miejsca na parkingu. Gdy wrócił po auto, doznał szoku

Zajął dwa miejsca na parkingu. Gdy wrócił po auto, doznał szoku Źródło: YouTube/Bestofroad

Kierowca nie powinien mieć problemu z zaparkowaniem swojego pojazdu. Praktyka boleśnie weryfikuje umiejętności wielu z nich. O tym, że nie warto marnować przestrzeni parkingowej świadczy reakcja właścicieli nietypowych samochodów. "Mistrz kierownicy" nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

Kierowca po zdobyciu uprawnień na prowadzenie pojazdu powinien umieć też prawidłowo parkować auto. Niestety, praktyka boleśnie weryfikuje ów umiejętność. Doświadczamy tego na co dzień, zwłaszcza w dużych miastach, zmagających się w centrach z deficytem przestrzeni do parkowania.

Kierowca zajął dwa miejsca parkingowe. Był w szoku, gdy wrócił po samochód

Złe parkowanie doprowadza do furii niejednego kierowcę. Zwłaszcza, gdy marnotrawi się obleganą przestrzeń parkingową, na której liczy się każde wolne miejsce. W nietypowy sposób przekonał się o tym jeden z mistrzów kierownicy.

Dowodem w sprawie jest sytuacja nagrana na jednym z filmów w serwisie YouTube. Internauci podzielili się nietypową reakcją na widok samochodu, który zajmował pod sklepem dwa miejsca parkingowe. Linia oddzielająca pasy znajdowała się pod autem.

Karma wróciła ze zdwojoną mocą. Dlaczego nie warto marnować miejsca parkingowego?

Kierowcy dużych samochodów terenowych postanowili ukarać mężczyznę. Z chirurgiczną precyzją obstawili samochód "mistrza parkowania", by jego właściciel nie mógł dostać się do auta! Symboliczna karma wróciła do marnotrawcy miejsca postojowego ze zdwojoną siłą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przytoczona niecodzienna nauczka jest przestrogą dla tych, którzy traktują parkowanie jako zło konieczne. Ostatecznie właściciel pojazdu znalazł wyjście z sytuacji. Wszedł do pojazdu przez bagażnik. Powoli i dokładnie wyrwał się z bliskiego otoczenia.
 
Nadmieńmy, że swego czasu panowała w Polsce moda na naklejanie na szybach "mistrzów parkowania" niecenzuralnej krytyki. Wielu być może nauczyły właściwych nawyków, ale złe parkowanie wciąż jest niestety codziennym przekleństwem w dużych miastach. 
 

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Małgorzata Kożuchowska nie zawsze wyglądała jak chodzący ideał piękna. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę!
  2. Syn lubianego dziennikarza TVP jest bardzo przystojny! Te zdjęcia zwalą was z nóg!
  3. Wałęsa właśnie ośmieszył Rydzyka. Chwilę potem musiał skasować wpis
  4. Ciężko się po tym pozbierać. Przerażony szczeniak piszczy i nie chce puścić weterynarza
  5. Gessler zareagowała na medale Stocha i Kubackiego. Riposta zwala z nóg, pękamy ze śmiechu

źródło: You Tube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News