Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje

Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje Źródło: pixabay/martisfuksu/

Kierowca celowo wjechał w tłum modlących się dzieci. Powód, dla którego zdecydował się na tak okrutny krok jest zdumiewający. Okazuje się jednak, że mężczyzna poniósł konsekwencje szybciej, niż mógł się tego spodziewać.

Pewien kierowca dopuścił się wstrząsającego czynu, wjeżdżając w grupę modlących się, niewinnych dzieci. Co więcej, według podawanych informacji, mężczyzna nie zrobił tego bez powodu. Za swój tragiczny czyn, bardzo szybko poniósł konsekwencje. 

Prawdziwa tragedia. Kierowca wjechał w tłum 

Nie jest tajemnicą, jak tragiczne rzeczy dzieją się w Nigerii już od długiego czasu. Mieszkańcy kraju, którzy nie pałają w stosunku do chrześcijan szczególną akceptacją, postanawiają brać sprawy w swoje ręce i skutecznie eliminować ich ze "swojego terytorium". Liczba zamordowanych chrześcijan jest naprawdę duża, ponieważ wynosi aż 120 osób, licząc od lutego bieżącego roku.

Zgodnie z tragicznymi doniesieniami, w trakcie świąt Wielkanocnych, zamordowanych zostało kolejne 11 osób. Co gorsza, ofiarami okazały się być dzieci. Policjant kierujący pojazdem w Gombe wjechał w tłum modlących się w trakcie procesji osób w wieku od 6 do 20 lat. 

Kierowca miał powód, który według niego okazał się wystarczający 

Według informacji, jakie podają świadkowie zdarzenia, mężczyzna uprzednio pokłócił się z modlącymi się dziećmi. Ponoć ich grupa była na tyle duża, że zajmowała miejsce na drodze, którą on akurat się poruszał wraz z członkiem formacji paramilitarnej. Dyskusja z młodymi osobami, którzy do tego wszystkiego byli chrześcijanami, zdenerwowała policjanta na tyle, że postanowił ich zaatakować. 

Mężczyzna z premedytacją wjechał w tłum, wskutek czego aż 11 dzieci zginęło, a 30 osób zostało rannych.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zgromadzeni sami wymierzyli sprawiedliwość 

Po takim zdarzeniu nie ulegało wątpliwością, że mężczyzna będzie musiał ponieść konsekwencje za tak tragiczny w skutkach czyn. Świadkowie postanowili jednak nie zwlekać ani minuty dłużej i na własną rękę wymierzyć kierowcy zasłużoną sprawiedliwość. Złość, jaka w tamtym momencie buzowała w tych osobach, przerodziła się w czyny, a dokładniej lincz nie tylko nad sprawcą, ale i jego pasażerem. Obaj mężczyźni zmarli.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Rodzony brat Joanny Kulig jest POWAŻNIE CHORY! Dramatyczna sytuacja: „Ma problemy z mówieniem i poruszaniem się”
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News