Skandal w Uberze! Kierowca wpadł w szał

Skandal w Uberze! Kierowca wpadł w szał Źródło: fot. pexel

Uber to aplikacja pozwalająca na zamówienie transportu samochodowego poprzez dobieranie pasażerów do odpowiedniego kierowcy. Ludzi korzystających z tej aplikacji obowiązuje regulamin - zarówno zamawiających, jak i zarabiających na rozwożeniu osób. Tym właśnie regulaminem próbował bronić się kierowca jednego z samochodów. Wpadł w szał i wyrzucił z pojazdu dwie klientki!

26-letnia Alex Lovine i 24-letnia Emma Pichl z Ameryki wracały w weekend z imprezy. Postanowiły zamówić Ubera, jednak nie sądziły, że kierowca spróbuje wysadzić je w połowie drogi. Dziewczyny były bowiem w związku i kiedy dały sobie buziaka na tylnym siedzeniu, kierujący mężczyzna wpadł w szał.

Kierowcę Uber wyprowadziły z równowagi całujące się lesbijki

Mężczyzna zatrzymał samochód, otworzył dziewczynom drzwi i kazał wysiadać. Przestraszone i zdeterminowane klientki nie pozwoliły jednak sobą sterować. Zamiast tego jedna z nich wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać całą kłótnię. Na nagraniu wyraźnie słychać ich rozmowę z kierowcą - Ahmadem El Boutari. Ahmad twierdzi, że całowanie się w Uberze jest nielegalne, wbrew zasadom w regulaminie, jednak dziewczyny słusznie wskazują, że tego typu zakazu nigdzie nie ma.

Pasażerka Uber: Dlaczego nie możemy całować się w Uberze?

- Bo to brak szacunku - odpowiada zdenerwowany mężczyzna. Niestety nie potrafił lub nie chciał sprecyzować o szacunek do kogo mu chodzi. Nagranie z awantury na ulicy wylądowało w sieci, a kierowca został pociągnięty do odpowiedzialności. Nie może już rozwozić pasażerów we współpracy z aplikacją. Firma podkreśla, że "nie popiera żadnych form dyskryminacji". Ciężko powiedzieć w tym wypadku, czy powodem wyrzucenia kobiet była bezpośrednio niechęć do homoseksualistów, czy może przekonania religijne na ten temat. Sam kierowca nie wydał własnego oświadczenia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kasia Nosowska milczała o tym przez 25 lat. Teraz ma dość i szczerze wyznaje
  2. Święto w reprezentacji Polski! Znana na całym świecie para będzie miała dziecko
  3. Odtajniono ostatnie chwile Kłosowskiego. Ciarki na plecach
  4. Modelka jechała bez prawa jazdy. Gdy złapała ją policja, zaproponowała stosunek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News