W tragedii straciła trójkę dzieci. Po roku stał się cud, w który aż trudno uwierzyć

W tragedii straciła trójkę dzieci. Po roku stał się cud, w który aż trudno uwierzyć Źródło: Pexels/Pixabay

Kierowca ciężarówki uderzył samochód, którym jechała matka z trójką dzieci. Niestety, tylko kobiecie udało się przeżyć. Załamana Lori była przepełniona goryczą i nie widziała dla siebie przyszłości bez swoich pociech. Rok od zdarzenia stał się cud.

Kierowca tira w wyniku zbyt dużej prędkości uderzył w samochód matki z trójką dzieci. Lori jak zwykle odebrała 5-letniego Kyle'a, 4-letnia Emmę oraz 2-letnią Katie ze szkoły. Minivan Lori zgniótł się niczym harmonijka, uśmiercając przy tym trójkę dzieci. Matka wpadła w depresję, nie widziała dalszego sensu życia ze świadomością, że już nigdy nie będzie miała swojej ukochanej trójki. Jednak po roku stało się coś niebywałego, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. 

Kierowca ciężarówki jechał ze zbyt dużą prędkością i uderzył w tył samochodu Lori

Matka niewiele pamięta, ma jedynie refleksy wydarzeń, wszystko działo się bardzo szybko. Podczas oczekiwania na zielone światło, Lori nagle poczuła ogromny ból i chwilę po tym, straciła przytomność. To kierowca tira, Jorge Miguel Romero uderzył z ogromną prędkością w minivana matki. Z jej relacji wynika, że została przewieziona do innego szpitala, niż Kyle, Emma oraz Katie. 

Przykrą wiadomość przekazał Lori jej mąż, Chris Coble. Powiedział, że wskutek ogromnych obrażeń wewnętrznych ich dzieci nie przeżyły wypadku, matka się załamała. Długo walczyła o sprawiedliwy wyrok dla Romero, należy wspomnieć, że mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie karany za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na drodze. 

Lori Coble nie mogła wybaczyć kierowcy ciężarówki tego, że odebrał jej coś najcenniejszego, trójkę dzieci. Los postanowił być łaskawy dla małżeństwa i rok od incydentu wydarzyło się coś niesamowitego, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wydarzył się cud - Lori Coble zaszła w ciążę. Urodziła trojaczki

Wydarzyło się coś niesamowitego, matka zmarłych dzieci ponownie zaszła w ciążę. Nie byłoby w tym nic zdumiewającego, gdyby nie fakt, że Lori urodziła trojaczki i to takiej samej płci - dwie dziewczynki i jeden chłopiec. Małżeństwo było przekonane, że to za sprawą Kyle'a, Emmy oraz Katie. 

- Twój umysł nie może nawet myśleć inaczej. Jeśli czujesz, że one tam są, by Cię obserwować i chronić, a dzieje się coś takiego, trudno jest myśleć inaczej, że nie były zaangażowane w to, co się wydarzyło. Myślę, że to cud. Kyle, Emma i Katie na bank mieli z tym coś wspólnego. Sądzę, że nam pomogli, może nawet zrobili to dla nas - powiedziała Lori Coble. 

Z pewnością los uśmiechnął się do tej dwójki i w ten sposób na pewno załagodził ból związany ze stratą dzieci

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News