Kierowca pobicie w autobusie
Fot. Facebook/Katarzyna Wolińska
Patryk Korzec - 12 Kwietnia 2019

Wykładowca warszawskiej uczelni rzucił się na aktora. Dramatyczne sceny w autobusie

Kierowca nie mógł uwierzyć w to, co stało się w jego autobusie. Wykładowca jednej z warszawskich uczelni zaczął bić aktora, a powód takiego zachowania jest nieprawdopodobny. Niezwykle drastyczne sceny w komunikacji miejskiej dzisiaj są analizowane przez wszystkie media.

Kierowca autobusu z pewnością nie jest jednym z najłatwiejszych ani najprzyjemniejszych zawodów, zwłaszcza w dużym mieście. Wszechobecne korki, stres oraz różnorodni pasażerowie niejednokrotnie doprowadzają do białej gorączki. Jednak to, co stało się tym razem jest absurdem.

W jednym z autobusów kursujących po Warszawie doszło do przerażającej sytuacji, w którą uwierzyć nie mógł nawet sam kierowca. Szanowany wykładowca jednej z warszawskich uczelni brutalnie pobił lubianego ukraińskiego aktora, a powód jego zachowania wprawia w osłupienie. Wszystko wskazuje na to, że napastnik posunął się do rękoczynów tylko dlatego, że jego ofiara rozmawiała z żoną w ojczystym języku. W komunikacji miejskiej doszło do przerażających scen.

Krzysztof Jackowski - odwołano wystąpienie jasnowidzaOdwołano publiczne wystąpienie Jackowskiego. "To lęk przed dowodami, z którymi przyjeżdżam"Czytaj dalej

Kierowca nie wierzył w to, co się stało. Skandal w autobusie

Do niewiarygodnej sytuacji doszło kilka dni temu w jednym z warszawskich autobusów. Aktor Teatru Powszechnego, Artem Manuilov zmierzał na zajęcia rowerem, jednak przez pogodę zdecydował się wejść z nim do pojazdu komunikacji miejskiej. Tam jednak stało się coś niewiarygodnego, w co uwierzyć na pewno nie mógł nawet sam kierowca.

- W trakcie jazdy zadzwoniła do mnie moja żona. Odebrałem i po ukraińsku przeprosiłem, że nie mogę z nią rozmawiać, ale obiecałem, iż natychmiast po zajęciach oddzwonię. Powiedziałem cześć kochana, pa, pa, odłożyłem słuchawkę i w tym momencie zobaczyłem obcego mężczyznę, który zamachnął się na mnie ciężką, czarną torbą i mocno uderzył w twarz. Siła uderzenia była tak duża, że aż odskoczyłem, a oczy zaczęły mi łzawić - relacjonuje całe wydarzenie w rozmowie z "Faktem".

Dalej podkreślił, że robił wszystko, by uniknąć rękoczynów i próbował uspokoić napastnika.

- Zacząłem krzyczeć do niego: co się stało, dlaczego to robisz, a w odpowiedzi usłyszałem, że mam wyjść z autobusu, to porozmawiamy po męsku. Był jednak wyraźnie zaskoczony, że potrafię mówić po polsku. Kiedy ponownie spytałem, czemu to zrobił, on bezczelnie odpowiedział „co, po co? Autobus zahamował” - relacjonuje.

Niestety na tym cała sytuacja się nie zakończyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

robert janowskiPorażająca metamorfoza Roberta Janowskiego. Nie przypomina siebieCzytaj dalej

Awantura przeniosła się na chodnik

Okazuje się, że po wyjściu z autobusu mężczyzna wciąż był agresywny.

- Po wyjściu z autobusu zdążyłem tylko położyć rower na ziemi, a on rzucił torbę i zaczął na mnie napierać, wykrzykując, że teraz dostanę. Zawołałem „stop”. Osobiście nienawidzę chamstwa i agresji. Wychowałem się na wschodzie Ukrainy, więc nie boję się takich osób. Byłem jednak zaskoczony, bo to pierwszy raz, gdy coś takiego spotkało mnie w Polsce - opowiada aktor.

Wszystko wskazuje na to, że jedyną przyczyną ataku było ukraińskie pochodzenie mężczyzny. Na szczęście ostatecznie napastnik zrezygnował z ataku, a Manuilov zdążył zrobić mu zdjęcie i zgłosić sprawę na policję, całe zdarzenie jednak jest oburzające, zwłaszcza że agresorem okazał się Marcin P. - były wykładowca na UKSW, który jeszcze w ubiegłym roku prowadził zajęcia na temat prowadzenia negocjacji oraz teorii decyzji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

agnieszka kotulankaNajpiękniejsze momenty w życiu Agnieszki Kotulanki. Wzruszające zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News