Maderska tragedia. Autobus pełen turystów rozbił się, 28 ofiar śmiertelnych

Maderska tragedia. Autobus pełen turystów rozbił się, 28 ofiar śmiertelnych Źródło: The Sun

Kierowca, który prowadził autokar wypełniony turystami, robił wszystko, co w jego mocy, aby nie doszło do tragedii. Z oficjalnych informacji wynika, że pomimo jego starań, autokar rozbił się na zboczu. 28 osób straciło życie.

Kierowca, który woził po Maderze turystów, z niewyjaśnionych przyczyn nie potrafił zapanować nad samochodem. Autokar z pasażerami wywrócił się, co spowodowało śmierć aż 28 osób. Widok jest przerażający. Nie wiadomo co spowodowało tragedię. Niektóre media sugerują, że doszło do zderzenia się autokaru z innym pojazdem. Nie jest to jednak informacja potwierdzona. Być może już niedługo zostanie to rozstrzygnięte.

Kierowca nie był w stanie uniknąć tej tragedii. W wyniku wypadku autokaru na Maderze zginęło 28 osób

Na portugalskiej Maderze doszło do tragedii, o której rozpisują się media na całym świecie. Jak donosi BBC News, autokar wypełniony po brzegi turystami, nagle wywrócił się. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Jest to właśnie ustalane. Miał on miejsce w Caniço, czyli kurorcie, który jest często obierany za cel przez podróżników. Wszystko z powodu plaży, która znajduje się nieopodal miasta, a także charakterystycznego deptaka, na którym wielu internautów robi sobie pamiątkowe "selfie".

Według Lusa (Portugalska Agencja Informacyjna) w wypadku zginęło 28 osób. Wśród zmarłych jest dziewięciu Niemców. Wiele osób w wyniku wydarzenia odniosło bardzo ciężkiej obrażenia. Teraz zajmują się nimi lekarze, którzy przybyli na miejsce zaraz po tym, gdy zostali powiadomieni przez świadków koszmaru.

Wiadomo, że przy pojeździe znajdują się wozy strażackie, policyjne, a także karetki. Informacje są na bieżąco aktualizowane przez media. My również trzymamy rękę na pulsie.

Akcja ratownicza najprawdopodobniej potrwa jeszcze przez jakiś czas, bowiem w tym momencie strażakom trudność sprawia dotarcie do niektórych rannych uwięzionych w autokarze.

Część rannych została już przewieziona do okolicznych szpitali. Służby medyczne mają więc pełne ręce roboty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Paździoch z Kiepskich w lateksowym stroju i z pejczem domaga się współżycia. Szalone sceny w serialu [ZDJĘCIA]
  4. Dziecko Meghan dało o sobie znać! Są zdjęcia
  5. Dramat Małgorzaty Rozenek. Nie wie, co zrobić ze święconką
  6. Płonie kolejny kościół. Tym razem w Polsce

Źródło: BBC News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News