Łzy napływają do oczu. Eksplozja autokaru za granicą

Łzy napływają do oczu. Eksplozja autokaru za granicą Źródło: pikio.pl

Kierowca na pokładzie swojego autokaru przewoził wielu turystów. Nagle doszło do prawdziwej tragedii , z której ciężko będzie się otrząsnąć. Świadkowie zdarzenia wstrzymali oddech mając przed oczami taki widok.

Kierowca nie był w stanie przewidzieć, że podczas jego trasy, dojdzie do tak tragicznych wydarzeń. W autokarze znajdowało się co najmniej kilkanaście osób. Niełatwo można sobie wyobrazić, co przeżywali turyści, którzy nagle znaleźli się w tak dramatycznej sytuacji. Poza granicami naszego kraju doszło do przerażającej eksplozji. 

Kierowca autokaru był w wielkim szoku  

Do zdarzenia doszło zaledwie kilka godzin temu w Egipcie. Według informacji przekazywanych przez media, autokarem - oprócz kierowcy - poruszało się co najmniej kilkunastu turystów, którzy chcieli jedynie zwiedzić okolicę. Zupełnie niespodziewanie doszło do eksplozji pojazdu w momencie, gdy ten znajdował się w pobliżu muzeum oraz zabytkowych piramid w Gizie.  

Na miejscu zdarzenia zapanował popłoch. Nie tylko świadkowie, ale przede wszystkim pasażerowie autokaru, byli przerażeni i nie wiedzieli, co się dzieje. Niezwłocznie zostały zawiadomione odpowiednie służby, które po jak najszybszym dotarciu na miejsce starały się zapanować nad całą sytuacją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielu rannych trafiło do szpitala 

Jak podają zagraniczne media, co najmniej 17 osób zostało rannych. Zostały one przewiezione do szpitala w celu udzielenia niezbędnej pomocy medycznej. Wciąż nie wiadomo jednak niestety, na ile ich rany są poważne i czy ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Specjaliści badają całą sprawę, chcąc poznać przyczyny eksplozji. Nie wykluczone, że już niebawem w mediach pojawią się kolejne doniesienia, dzięki którym będziemy mogli poznać nieco więcej szczegółów. Najprawdopodobniej jeszcze dziś funkcjonariuszom uda ustalić się, co spowodowało eksplozję i czy ktoś może być winny tej sytuacji.  

twitter/amichai_stein/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: INTERIA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News