To nagranie pokazuje, dlaczego kierowcy muszą bardzo uważać na stacji benzynowej. Są w poważnym niebezpieczeństwie

To nagranie pokazuje, dlaczego kierowcy muszą bardzo uważać na stacji benzynowej. Są w poważnym niebezpieczeństwie Źródło: YouTube/NBC4 WCMH-TV Columbus

Kierowca musi mieć oczy dookoła głowy i to nie tylko w trakcie jazdy. W sieci pojawiło się nagranie, które demonstruje w jakim niebezpieczeństwie są wszyscy użytkownicy samochodów na stacjach benzynowych.

Kierowca wyjeżdżając na ulice z każdej strony narażony jest na niebezpieczeństwo. W pierwszej kolejności czyha ono ze strony osób, które prowadzą auta pod wpływem narkotyków lub alkoholu, następnym zagrożeniem mogą być złe warunki atmosferyczne czy drogowe. Lub też po prostu nieostrożni kierowcy.

Jednak to nie jedyne problemy, o których musi myśleć kierowca. Coraz częściej dochodzi do kradzieży aut i to w momencie, w którym właściciel znajduje się w pobliżu auta, a będąc niczego nieświadomym na zawsze żegna się ze swoim samochodem. I to w miejscu, w którym ciężko byłoby przewidzieć, że stanie się ofiarą. A jednak - jak pokazują statystyki, kierowców, którzy stracili swoje auta w ten sposób, jest coraz więcej.

Wystarczy chwila nieuwagi, by kierowca gorzko pożałował swojej decyzji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie doskonale pokazuje w jak prosty sposób można narazić się na kradzież auta na stacji benzynowej. Na filmiku widać, jak kobieta wybierając rodzaj i ilość tankowanej benzyny, będąc odwrócona plecami do swojego samochodu, może nawet nie zauważyć, gdy jej auto zostanie skradzione.

Zasada jest prosta: wystarczy tylko, by kluczyki były w stacyjce, a wewnątrz auta nie było innych pasażerów. W taki sposób auto w banalny sposób można ukraść, a właściciel samochodu nawet nie zauważy, że jego pojazd odjeżdża bez niego na pokładzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Jak wskazuje policja, przypadków, w których złodzieje postępują w ten sposób, jest coraz więcej, a kierowcy nadal nie biorą do siebie powagi sytuacji, kiedy tankują benzynę. Pomimo licznych ostrzeżeń ze strony policji wciąż padają ofiarami tego typu przestępstw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: lolmania

Następny artykuł