Kierowca Ubera odwołał kurs matki. Jej syn w zemście porwał, torturował i zabił czterech mężczyzn

Kierowca Ubera odwołał kurs matki.  Jej syn w zemście porwał, torturował i zabił czterech mężczyzn Źródło: wikimedia

Kierowca Ubera z nieznanych przyczyn odwołał kurs pewnej matki. Jej syn, który poczuł się znieważony takim zachowaniem, w akcie zemsty porwał, torturował, a następnie zamordował czterech mężczyzn. Zdarzenia, do których doszło poza granicami Polski, mrożą krew w żyłach.

Kierowca, który miał przewieźć kobietę nie spodziewał się, że odwołanie kursu sprowadzi na niego wyrok. Rezygnację z kursu przypłacił życiem. Mężczyzna nie mógł przewiedzieć, że w ramach zemsty za odwołanie kursu, syn kobiety porwie go, będzie torturował, po czym zadecyduje się go bestialsko zabić. 

Kierowca z Ubera odwołał kurs

Anulowany kurs powodem do zabicia? Takie wydarzenia miały miejsce w Brazylii, kiedy do akcji wkroczył jeden z najbardziej niebezpiecznych gangów. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się na początku grudnia, ale dopiero teraz na jaw wyszły przerażające szczegóły dotyczące wydarzeń z Ameryki Południowej. 

Okazało się, że matka przywódcy lokalnego gangu zamówiła kurs za pośrednictwem Ubera. Kierowca, który miał pojawić się na miejscu, odwołał kurs. Kobiecie wyjątkowo zależało na jak najszybszym transporcie, dlatego poinformowała o wszystkim swojego syna. Ten postanowił srogo zemścić się na kierowcy. 

Syn razem ze swoimi znajomymi z gangu w życie wprowadził plan zemsty  i porwał kierowcę razem z pięcioma innymi pracownikami Ubera. 

Kierowca, który opowiedział całą historię 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomości o zdarzeniu wyszły na jaw, gdyż jednemu z pojmanych mężczyzn udało się uciec. Niestety, pozostali kierowcy nie mieli tyle szczęścia. Dzięki ucieczce mężczyzny udało się ustalić tożsamość podejrzanych. Dwóch podejrzanych o porwanie i morderstwo mężczyzn zginęło tego samego dnia, podczas wymiany ognia z policją. Po dwóch dniach, gdy doszło do próby aresztowania pozostałych podejrzanych, zginął przywódca gangu, który został postrzelony przez jednego z funkcjonariuszy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Uber oficjalnie wypowiedział się na temat zbrodni, nazywając ją "brutalną i szokującą". Jako firmie jest im bardzo przykro, że czterech ich pracowników straciło życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

źródła: wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News