Straszny wypadek słynnego polityka PiS. Nieoficjalne, druzgocące informacje

Straszny wypadek słynnego polityka PiS. Nieoficjalne, druzgocące informacje Źródło: .

Kierowca miał dosyć poważny wypadek w województwie małopolskim. Według nieoficjalnych informacji, autem jechał jeden z senatorów Prawa i Sprawiedliwości. Policja nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

W piątek rano kierowca srebrnej Skody Octavii w okolicach Suchej Beskidzkiej stracił panowanie nad autem, w wyniku czego doszło do dachowania. Źródła podają, że auto prowadzić miał polityk Prawa i Sprawiedliwości, wypełniający mandat senatora. Na razie oficjalnie nie potwierdzono tych doniesień.

Kierowca spowodował wypadek, skończyło się dachowaniem

Wypadek wydarzył się na drodze łączącej wsie Stryszawa i Zawoja (powiat Suski, województwo Małopolskie). Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do wypadku. Policja obecnie próbuje ustalić przyczyny incydentu drogowego. W środku była tylko jedynie jedna osoba, 64-letni kierowca. Odniósł rany w zdarzeniu drogowym, na miejsce przyjechała karetka, która udzieliła mu pomocy.

Do wypadku doszło z samego rana. Wiadomo, że kierowca był mieszkańcem powiatu suskiego, badanie na obecność alkoholu wykazało, że był trzeźwy. Wiadomo, że nie stworzył zagrożenia dla innych kierujących, było to jedyne auto, jakie było na drodze. Podejrzewa się, że kierowcą był mieszkający senator Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Pająk mieszkający w Zawoi. O skomentowanie sprawy poproszono lokalną policję.

Policja komentuje doniesienia czy kierowca Skody to senator PiS

- Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam, że to parlamentarzysta. [...] Nie zostanie ukarany mandatem karnym, bo nie było tu żadnego wykroczenia. Po prostu samochód dachował na śliskiej drodze - skomentował sprawę rzecznik prasowy suskiej policji, Wojciech Copija.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci szybko podchwycili temat. Co prawda na razie oficjalnie nie potwierdzono, że autem kierował senator PiS, ale komentujący nie zostawili na nim suchej nitki. Domagają się ukarania kierowcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

- Nie byłoby problemu, gdyby nie to, że zwykłemu Kowalskiemu zaśpiewaliby 250.00 zeta i 6 pkt za nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze - pisał zdenerwowany internauta.

- Nie był na prywatnym terenie, tylko na drodze publicznej. Więc stworzył na niej zagrożenie. Kto poniesie koszty akcji służb? - komentował inny użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl
  4. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: Gazeta Krakowska

Następny artykuł