Morderca Adama przerywa milczenie. Wstrząsające słowa kierowcy BMW, który zabił mężczyznę na pasach

Morderca Adama przerywa milczenie. Wstrząsające słowa kierowcy BMW, który zabił mężczyznę na pasach Źródło: .

Kierowca BMW, który śmiertelnie potrącił Adama na przejściu dla pieszych, przerywa milczenie. Mężczyzna opowiedział, w jakim stanie się teraz znajduje i co przeżywa w związku z tragicznymi wydarzeniami.

Kierowca BMW, który jechał ponad 130 km/h w obszarze zabudowanym, zabił na przejściu dla pieszych mężczyznę, który w ostatniej chwili odepchnął swoją żonę i dziecko. Dzięki bohaterskiej postawie Adama, dzisiaj jego najbliżsi żyją. Krystian O., sprawca koszmarnego wypadku, teraz postanowił przerwać milczenie i wypowiedział się na temat tragedii. 

Kierowca po raz pierwszy zabrał głos

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. Wiele osób nie może pogodzić się z tym, że przez bezmyślność i brawurę kierowcy BMW, zginął mąż i ojciec. Koszmarny wypadek na warszawskich Bielanach odbił się również mocno na sprawcy całego zdarzenia. Mężczyzna postanowił w końcu przerwać milczenie i zabrać głos w sprawie. 

Krystian O. przeżywa załamanie nerwowe

Sprawca wypadku na Bielanach przeżywa załamanie nerwowe. Jak się okazało, trzy dni po spowodowaniu śmiertelnego wypadku chciał odebrać sobie życie. O swoich dramatycznych przeżyciach opowiedział dziennikarzom "Interwencji". Dla mężczyzny to są najgorsze chwile w życiu. 

- Ja chciałem sobie wczoraj przez tą całą sytuację odebrać własne życie, a wy robicie z tego k… taką podpuchę i takie bzdury wypisujecie. Ja już, że tak powiem, trzeci dzień nie śpię, trzeci dzień nie jem i wizje mam cały czas przed oczami i wszystko widzę - opowiada Krystian O. w "Interwencji". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stan mężczyzny jest poważny, kompletnie nie może poradzić sobie z tym, co się wydarzyło. Zdaje sobie sprawę z tego, że społeczeństwo wydało na niego wyrok. 

- Ja teraz na tą chwilę jestem już na izbie przyjęć w szpitalu i zaraz mnie po prostu będą zabierali. Jeżeli uznają, że jest ze mną tak źle, jak ja czuje, że jest ze mną źle, no to może się to skończyć jeszcze gorzej, niż ja sobie wyobrażam. A wiem, że ja już mam pętlę na szyi, ja już to wiem - powiedział w "Interwencji" sprawca tragicznego wypadku na Bielanach.

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie 
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Dzisiaj sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu Krystiana O. Kierowca BMW usłyszał już zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym, a także narażenia na utratę życia lub zdrowia innych pieszych. Prokuratura Generalna ma rzekomo również przeanalizować, czy Krystianowi O. można także postawić zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus dla emerytów w wysokości 10 zł. Wielu otrzymało GŁODOWE świadczenia
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

źródło: Wp

Następny artykuł