Przejeżdżała przez małą miejscowość. Nagle na poboczu zauważyła piorunującą scenę, natychmiast wyciągnęła telefon

Przejeżdżała przez małą miejscowość. Nagle na poboczu zauważyła piorunującą scenę, natychmiast wyciągnęła telefon Źródło: Pixabay.com Hans

Kierowca zwraca uwagę nie tylko na to, co dzieje się na drodze, ale obserwuje również pobocze. Kobieta przejeżdżała przez niewielką miejscowość, nagle zauważyła coś niewiarygodnego.

Kierowca powinien kontrolować nie tylko to, co dzieje się na drodze, ale również zwracać uwagę na pobocze. Pewna kobieta przejeżdżała po południu przez małą miejscowość, gdy nagle jej uwagę przykuła niewiarygodna scena. Postanowiła natychmiast interweniować.

Kierowca zwrócił uwagę na to, co dzieje się na poboczu drogi

W czasie kiedy pandemia koronawirusa rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie, najlepszym wyjściem jest pozostać w domu i nie opuszczać go bez powodu. W Polsce potwierdzono już ponad 1600 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-19, a liczba ta wciąż rośnie. Ministerstwo Zdrowia na bieżąco przekazuje informacje o kolejnych chorych, a sanepid powtarza jak mantrę, by zastosować się do podstawowych środków bezpieczeństwa, w tym dobrowolnej kwarantanny domowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zauważyła nieodpowiedzialne zachowanie

Niestety, nie wszyscy są świadomi zagrożenia, jakie niesie ze sobą ich nieodpowiedzialne zachowanie. Zbulwersowana kobieta powiadomiła media o tym, co zobaczyła na poboczu w trakcie przejeżdżania przez miejscowość Ciszyca w województwie mazowieckim. Okazało się, że niektórzy obywatele za nic mają zalecenia sanepidu i rozporządzenia rządowe i jawnie łamią nakaz zachowania specjalnych środków bezpieczeństwa.

– Tak wygląda kwarantanna, grupy po 8-10 i więcej osób przy wspólnych spacerach. Nie chciałem robić zdjęć, na których byłoby widać twarze, ale na bulwarach przechadza się mnóstwo osób. Nie tylko rodziny. Zgłosiłam tę sprawę na policję, ale mnie zbyto - przekazała kobieta lokalnemu portalowi "piasecznonews.pl".

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje

2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

W województwie mazowieckim zarejestrowano najwięcej przypadków zakażenia koronawirusem na terenie naszego kraju. Badania potwierdziły ponad 400 chorych, a 4 z nich zmarło w wyniku rozwinięcia się zakażenia. Dlatego kobieta była zszokowana reakcją lokalnych służb bezpieczeństwa, które zignorowały jej zgłoszenie. Za łamanie zasad podwyższonego bezpieczeństwa, bezpodstawne opuszczanie miejsca zamieszkania i zbieranie się w grupach powyżej 2 osób grożą wysokie kary pieniężne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Genialny trik na masło prosto z lodówki. W kilka sekund będzie gotowe do smarowania
  4. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz. Wdowa zaapelowała do wszystkich Polaków
  5. Na ogórkach kiszonych ze sklepu widać biały nalot? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, co oznacza
  6. Skandal, wyrzucili sterty jedzenia kupionego na zapas. Nie wiedzieli jak odświeżyć pieczywo

źródło: Piaseczno News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News