Kierowca chciał wjechać w ludzi
Twitter.com katbarczyk
Monika Majko - 27 Października 2020

Kierowca próbował wjechać w protestujących. Konieczna była interwencja policji, nagranie w sieci

Kierowca usiłował wjechać w protestujący tłum, policjanci musieli interweniować. Szokujące nagranie trafiło do sieci.

Kierowca samochodu dostawczego próbował wjechać w protestujący tłum, który zablokował jedno z rond w polskiej miejscowości, konieczna była interwencja funkcjonariuszy policji. Wstrząsające nagranie zostało udostępnione w mediach społecznościowych.

Kierowca chciał wjechać w protestujący tłum

Od czwartku w całej Polsce trwają protesty, związane z wyrokiem sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy uznali prawo do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu za niezgodne z Konstytucją RP.

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego wywołało oburzenie wśród wielu Polaków, którzy już w czwartek pojawili się na ulicach Warszawy, manifestując swoje niezadowolenie pod domem szefa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. W kolejnych dniach do protestów dołączyły inne miasta w Polsce, a także mniejsze miejscowości. W jednej z nich doszło do dramatycznych wydarzeń.

TVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domówTVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domówCzytaj dalej

Do wstrząsających scen doszło w czasie protestu w Niepołomicach w województwie małopolskim. Protestujący przeciwko czwartkowemu wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce zablokowali jedno z rond w miejscowości. To zachowanie zdenerwowało jednego z kierowców.

- Niepołomice. Demonstrujący blokują rondo. Jeden z kierowców usiłował przejechać, mimo ludzi siedzących na drodze. Interwencja policji #StrajKobiet - przekazała Katarzyna Barczyk, związana z portale onet.pl, która zamieściła w sieci nagrania z tego zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Na miejscu interweniowała policja

Kierowca samochodu dostawczego usiłował wjechać w tłum protestujących ludzi. Demonstranci zablokowali pojazd, a interwencję podjął funkcjonariusz policji. Mundurowy upomniał kierowcę, a tłum nagrodził go gromkimi oklaskami i podziękowaniami.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, właśnie przedłużono uciążliwy zakaz. Wiemy do kiedy potrwa, dotknie wielu Polaków

2. Wiemy, którzy uczniowie jako pierwsi wrócą do szkoły. Minister edukacji potwierdza

3. Rodzina pogrążona w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Gabriel Wiśniewski

Ogólnopolski Strajk Kobiet zapowiada, że protestujący nie zamierzają się poddać. W wtorek 27 października opublikowano listę postulatów, wykraczającą poza pierwotną przyczynę strajków. Wśród przedstawionych żądań znalazła się m.in. dymisja obecnego rządu, a także utworzenie prawdziwego Trybunału Konstytucyjnego oraz powołanie nowego Rzecznika praw Obywatelskich.

nagrania

nagraniaTwitter.com katbarczyk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po miesiącach rozłąki owczarek niemiecki zobaczył swojego pana. Na widok mężczyzny absolutnie oszalał
  2. Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tata
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Program Polsatu, który wzbudzał skrajne emocje. Mało kto wie, jak ciężko było wygrać w "Hugo", wiecie czemu?
  7. Kuroń zdeklasował Gessler przepisem na gołąbki. Królowa gastronomii może przecierać oczy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News