Jechał samochodem, niechcący nagrał w lesie niewyobrażalną scenę. Wideo obejrzały już miliony internautów

Jechał samochodem, niechcący nagrał w lesie niewyobrażalną scenę. Wideo obejrzały już miliony internautów Źródło: Wykop/Armo11

Jadący samochodem kierowca nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Kiedy on i jego znajomi podziwiali piękne widoki i przyrodę, zauważyli coś niespotykanego na jednym z drzew. Cała scena została sfilmowana, a wideo zostało opublikowane w sieci. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. Nieprawdopodobna scena.

Gdy kierowca przemierzał leśne ścieżki samochodem, nie spodziewał się ujrzeć takiego widoku. Mężczyzna przejeżdżał przez las wraz ze znajomymi, z którymi udał się na letni wypoczynek. W pewnym momencie wszyscy zauważyli coś nieprawdopodobnego. Nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Na szczęście wszystko się nagrało.

Gdy kierowca jechał samochodem, nie spodziewał się ujrzeć czegoś takiego

Mężczyzna wybrał się ze znajomymi na urlop na łono przyrody. Wspólnie przejeżdżali przez las, beztrosko zachwycali się pięknem przyrody, która ich otacza. Nie byłoby w tym oczywiście nic dziwnego, gdyby nie pewien zaskakujący szczegół. Był to mężczyzna na drzewie, początkowo nie wyglądało to jednak podejrzanie - do pewnego momentu.

Na początku, gdy turyści zauważyli mężczyznę znajdującego się wysoko na drzewie tuż przy poboczu, pomyśleli, ze naprawia zerwaną linię elektryczną, po chwili ujrzeli jednak coś, co dosłownie wbiło ich w ziemię. Nie spodziewali się takiego widoku, dobrze, że udało im się wszystko uchwycić na nagraniu. W przeciwnym razie, nikt by im nie uwierzył.

Na nagraniu początkowo widzimy jedynie wnętrze samochodu oraz las otaczający drogę, którą poruszali się turyści. Po kilku sekundach podziwiania pięknej przyrody, widać drzewo, na którym znajduje się człowiek. 

Tuż pod mężczyzną znajdował się niedźwiedź. Niespodziewane spotkanie ze zwierzakiem niestety zmusiło go do ucieczki na najbliższe drzewo. Drapieżnik jednak nie chciał tak łatwo dać za wygraną. Ruszył więc w "pościg" za upatrzonym człowiekiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Drapieżnik z pewnością bardzo chciał się posilić, nie mógł więc od razu zrezygnować. Niedźwiedź również wspiął się na drzewo i próbował doścignąć i dopaść swoją ofiarę. Turyści nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Dobrze, że udało im się wszystko nagrać, w przeciwnym wypadku chyba nikt nie chciałby im uwierzyć w to, że zobaczyli coś takiego. 

Film opublikowano w sieci, gdzie zrobił istną furorę. Obejrzało go mnóstwo internautów, wskutek czego pojawiło się pod nim wiele komentarzy. Niektórzy stwierdzili, że współczują mężczyźnie tak bliskiego spotkania z drapieżnikiem. Wyznali, że nie wyobrażają sobie, jak zareagowaliby w takiej sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk 

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Szybko się przebadaj, jeśli widzisz u siebie 5 konkretnych objawów. Mogą zwiastować cukrzycę

Większość komentarzy natomiast skupiło się na zupełnie innym aspekcie filmu. Otóż na początku nagrania możemy zobaczyć pasażerkę lub pasażera samochodu, trzymającego nogi na desce rozdzielczej. W sieci pojawia się mnóstwo ostrzeżeń przed tym, by nie jeździć w taki sposób. Niestety wciąż wiele osób je ignoruje. W razie wypadku taka pozycja staje się bardzo niebezpieczna dla naszego zdrowia i życia. W przypadku wybuchu poduszki powietrznej w bardzo łatwy sposób możemy złamać nogę lub skończyć na wózku inwalidzkim do końca życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
  2. Tragedia w piłkarskiej reprezentacji Ukrainy. Śmierć z powodu COVID-19
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. 500 plus nie jako gotówka, ale jako bon? Szefowa ZUS: pracujemy nad różnymi rozwiązaniami
  8. Prosty, a spektakularny. Niebywale cudowny przepis na farsz do pierogów, zachwyt wszystkich murowany
  9. TVP właśnie przekazało przełomowe wieści. Widzowie zaniemówili, decyzja jest nieodwołalna

Źródło: Wirtualna Polska, Wykop

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News