RMF ujawniło wyniki badań kierowcy feralnego autobusu. Nie mieści się w głowie, prawda jest przerażająca

RMF ujawniło wyniki badań kierowcy feralnego autobusu. Nie mieści się w głowie, prawda jest przerażająca Źródło: pikio.pl

Informacje, które właśnie zostały przekazane przez dziennikarzy RMF FM, budzą niepokój. Kierowca autobusu, który wczoraj spadł z mostu w Warszawie, został przebadany, a dziennikarze poznali wyniki jego badań. W głowie się nie mieści, jaka jest prawda na temat mężczyzny.

Kierowca autobusu, który doprowadził wczoraj do tragedii na moście w Warszawie został przebadany. Dziś wyniki jego badań przekazali dziennikarze RMF FM. Ciężko uwierzyć, jaka jest prawda na temat młodego mężczyzny. 

Kierowca autobusu był pod wpływem narkotyków

Jak donoszą dziennikarze RMF FM, kierowca po wypadku przeszedł badania moczu i kwi. Z obydwu badań wyniki jednoznacznie wskazały na to, że mężczyzna znajdował się pod wpływem amfetaminy. Co więcej, reporterzy ustalili nieoficjalnie, że w autobusie i na miejscu zdarzenia miał znajdować się woreczek z amfetaminą, który miał należeć do kierowcy autobusu. 

- Obecność amfetaminy potwierdziły zarówno badania moczu, jak i badania krwi kierowcy - informuje RMF FM.

Po wypadku policja zbadała mężczyznę alkomatem - kontrola nie wykazała, by mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Policja zazwyczaj decyduje się na wykonanie dodatkowych badań, by wykluczyć, czy kierowca zażywał narkotyki przed jazdą. Kierowca przekazywał, że źle się czuje i zlecono wykonanie dodatkowych badań, które, zdaniem dziennikarz RMF FM, ujawniły prawdę na temat młodego kierowcy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kierowca usłyszy zarzuty 

W związku z wynikami badań kierowca ma usłyszeć zarzuty. Jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, sprawą mężczyzny zajęła się już warszawska prokuratura okręgowa, która będzie badać dokładnie całą sprawę. Jeszcze wczoraj policja przekazywała, że najprawdopodobniej przyczyną wypadku było zasłabnięcie kierowcy. 

- Kierowca był trzeźwy, ale pobrano od niego krew na badanie pod kątem obecności środków psychoaktywnych - przekazał wczoraj nadkom. Sylwester Marczak.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje gwiazda disco polo

2. Krzysztof Jackowski odpowiedział na pytanie, które dręczy nas wszystkich. Dotyczy śmierci

Przypomnijmy, we wczorajszym wypadku zginęła jedna osoba, starsza kobieta, która zmarła na miejscu zdarzenia, nim pojawiło się pogotowie. 17 pasażerów trafiło do szpitala po tym, jak autobus spadł z mostu, w tym cztery osoby w stanie ciężkim. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niestety, nadeszła 2 fala, źle się dzieje. Sklepy właśnie wprowadzają limity na makaron, mąkę, mleko, papier inne, porażające doniesienia z Australii
  2. Uwielbiany gwiazdor został postrzelony w głowę. To, co się stało potem, przechodzi ludzkie pojęcie (FOTO)
  3. Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły
  4. Prawie każda pani domu popełnia karygodny błąd przy robieniu mizerii. Wystarczy zastosować sekretny trik naszych babć i dodać 1 składnik
  5. Szumowski zabrał głos ws. powrotu obostrzeń i narodowej kwarantanny. Ponure informacje dla wszystkich Polaków
  6. TVP nagle przekazuje wstrząsające informacje. Włos się jeży, cała Polska wstrzymała oddech

Źródło: RMF 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News