Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole swojego auta? Policja alarmuje, możesz być w niebezpieczeństwie

Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole swojego auta? Policja alarmuje, możesz być w niebezpieczeństwie Źródło: YouTube AmaziCo

Kierowca musi uważać na wiele rzeczy. Teraz szczególną ostrożność powinien zachować, kiedy zauważy przy kole swojego auta plastikową butelkę. Policja ostrzega przed niebezpieczeństwem.

Kierowca może spotkać się z wieloma zagrożeniami. Policja ostrzega przed kolejnym z nich. O potencjalnym niebezpieczeństwie może świadczyć plastikowa butelka. Warto zachować ostrożność.

Czego może spodziewać się kierowca?

Każdy kierowca powinien być ciągle czujny i uważny. Nie da się ukryć, że wypadki na drogach są niestety częste. W najgorszym przypadku takie zdarzenie może skończyć się nawet śmiercią. Stąd własnie ciągłe uczulanie kursantów na konieczność zachowywania stałej koncentracji podczas prowadzenia pojazdu. Jednak nie do wszystkich przykrych wypadków musi dochodzić na drogach.

Mało który kierowca wyczuwałby zagrożenie, widząc plastikową butelkę. W przypadku jej zauważenia przy kole pojazdu należy zachować szczególną ostrożność. Może zwiastować niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Plastikowa butelka i wynikające z niej zagrożenie 

Policja ostrzega, że każdy kierowca powinien zachować ostrożność, kiedy dostrzeże plastikową butelkę przy kole. Powód wcale nie jest tak oczywisty. Kiedy kierowca rusza i przejeżdża po butelce, słyszy hałas. Pierwsza myśl jaka może się pojawić, to uszkodzenie auta. Większość wychodzi wówczas z samochodu, żeby ocenić potencjalne szkody. Wtedy właśnie kierowca może słono zapłacić za nieuwagę.

Wiele osób, dokonując oględzin pojazdy, zostawiłaby włączony silnik lub kluczyki w stacyjce. Ten moment może zostać niecnie wykorzystany przez złodzieja. Wystarczy, że szybko wejdzie do pojazdu, zamknie drzwi i odjedzie ukradzionym pojazdem. Niestety zdarza się tak, że butelka bywa umieszczona przy kole celowo. Ma na celu zaniepokoić kierowcę i pomóc wykorzystać jego nieuwagę do kradzieży pojazdu. Oprócz samochodu mogą wtedy zostać ukradzione inne przedmioty takie jak torebki i plecaki.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo
2. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana aktorka. Jej syn błaga o pomoc

W związku z tym kiedy nasz wzrok przykuje plastikowa butelka przy kole, warto zachować szczególną ostrożność. Szkoda przez chwilę nieuwagi stracić samochód lub dobra, które w nim się znajdują. Należy również pamiętać o wyłączaniu silnika i wyjmowaniu kluczyków ze stacyjki. Lepiej zapobiegać i zaoszczędzić sobie niemiłych doświadczeń, niż później żałować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Żona dowiedziała się, że mąż ma młodszą kochankę. Zemściła się na nim w mistrzowski sposób, płaczemy ze śmiechu
  4. Oficjalne: można dostać od państwa nawet 600 złotych, trzeba spełniać jeden warunek. Sprawdź, czy go spełniasz
  5. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Chwilesloneczne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News