Mama z 5-letnim synkiem wsiadła do taksówki. Nagle kierowca wyrzucił ich z auta, powód przechodzi ludzkie pojęcie

Mama z 5-letnim synkiem wsiadła do taksówki. Nagle kierowca wyrzucił ich z auta, powód przechodzi ludzkie pojęcie Źródło: Pixabay/emkanicepic

Mama z dzieckiem wsiadła do taksówki, kierowca po chwili wyrzucił ich z auta. Do przykrego incydentu doszło 17 czerwca w Płocku. Mężczyzna zachował się skandalicznie. Wyrzucił z samochodu matkę z dzieckiem, powód jego działań jest porażający. Okropne doniesienia z polskiego miasta.

Kobieta zamówiła taksówkę, po czym wsiadła do niej z synem, kierowca auta po chwili ich wyrzucił. Powód jest przerażający. Do niesamowicie przykrej sytuacji doszło 17 czerwca w Płocku. Skandaliczne zachowanie mężczyzny, nie mieści się w głowie. 

Kierowca taksówki wyrzucił z auta kobietę z dziećmi, porażający powód

Mieszkanka Płocka zamówiła taksówkę, by pojechać z dwójką dzieci na terapię. Starszy synek kobiety ma 5 lat i cierpi na autyzm, młodszy ma zaledwie 1,5 roku. Kobieta wybrała się z dziećmi na terapię, w tym celu wybrała dojazd autem jako środek transportu. Starszy chłopiec wówczas po raz pierwszy miał okazję jechać taksówką. 

W trakcie podróży chłopiec cierpiący na autyzm bardzo zestresował się sytuacją. Zaczął nagle krzyczeć i uderzać głową w pleksi oddzielające kierowcę od pasażerów. Taksówkarz nie wykazał ani odrobiny zrozumienia i wyprosił kobietę wraz z dziećmi z auta. Kobieta jest oburzona sytuacją i słowami mężczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Mój syn nie jest agresywnym dzieckiem i potrafię nad nim zapanować. Wystarczyła tylko chwila, aby się wyciszył. Ale jak miał się wyciszyć, kiedy pan taksówkarz złapał go za kolano i powiedział: "Nienormalny jesteś?!" - powiedziała kobieta portalowi Petronews. Słowa oraz zachowanie kierowcy są wstrząsające. 

Oburzona kobieta nie miała wyjścia i wysiadła z samochodu. Zamówiła kolejną taksówkę, lecz tym razem należącą do innej korporacji. Poproszono o komentarz właściciela firmy, w której zatrudniony jest wspomniany kierowca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Barszcz Sosnowskiego rozrasta się w zatrważającym tempie. Niezwykle niebezpieczna roślina

- Sytuacja nie dotyczy całej mojej firmy, lecz jednego kierowcy. Każdy kierowca ma swoją działalność gospodarczą i odpowiada za siebie. Zgodnie z regulaminem wewnętrznym, mamy jednak możliwość zastosowania kar. Ja mogę przeprosić, jest mi przykro, że do takiej sytuacji doszło - powiedział właściciel korporacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Kto jest najgorętszą partnerką piłkarza? Anna Lewandowska w pierwszej 10 rankingu
  3. Poprosił o napój na stacji benzynowej. Nie mieści się w głowie, co zrobił, gdy sprzedawca się odwrócił, nagranie zdruzgocze każdego
  4. Pracownik lokalnego sklepu zakażony. Połowa mieszkańców wsi w kwarantannie
  5. Mama z 5-letnim synkiem wsiadła do taksówki. Nagle kierowca wyrzucił ich z auta, powód przechodzi ludzkie pojęcie
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News