Powiedziała, że za 200 zł zrobi wszystko. Ścina z nóg, co zamiast stosunku płciowego jej zlecił

Powiedziała, że za 200 zł zrobi wszystko. Ścina z nóg, co zamiast stosunku płciowego jej zlecił Źródło: youtube/ UDAR/

Kierowca postanowił uwiecznić na nagraniu co zrobił z kobietą, która wprost przyznała, że za 200 złotych zrobi dla niego wszystko. Aż trudno uwierzyć, co zlecił jej zamiast stosunku płciowego. Krótki filmik okazał się hitem internetu.

Chyba każdy kierowca, szczególnie taki podróżujący w dłuższe trasy, choć raz spotkał stojące przy drodze skąpo ubrane panie. Powód, dla których niekiedy godzinami wyczekują przy ruchliwej szosie, nie jest tajemnicą. Pewien mężczyzna postanowił się zatrzymać i skorzystać z usług jednej z pań, a swoim zleceniem nieźle ją zaskoczył. Jego pomysł ścina z nóg. 

Powiedziała, że za 200 zł zrobi wszystko. Kierowca zlecił jej coś niebywałego 

W serwisie YouTube, na kanale o nazwie "Udar", vloger postanowił nagrać krótki filmik ze swojego powrotu z długiej trasy. Zaznaczył, że to jeszcze nie koniec jego pracy, dlatego wprost przyznał, że zamierza pojechać "na dziewuszki". Jak powiedział, tak też zrobił, a swoim zachowaniem zaskoczył chyba wszystkich. Widząc stojącą przy drodze kobietę postanowił się zatrzymać, a słysząc, że a określoną sumę ta zrobi dla nie wszystko, czego chce, nie zwlekał ani chwili i zabrał uroczą damę ze sobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szybko okazało się, że czekał go jeszcze rozładunek towaru, po który uprzednio pojechał, jednak nie mając już do tego sił postanowił wynająć do tego właśnie poznaną chwilę wcześniej panią. Kobieta najwyraźniej nie rzucała słów na wiatr, bowiem choć zapewne przeżyła prawdziwy szok słysząc zlecenie klienta, wypełniła jego żądania, co youtuber również postanowił pokazać na filmiku. 

- Słuchajcie, zjeżdżam do Polski teraz, ale jeszcze na wyładunek musimy jechać. Jestem bardzo zmęczony to jadę na dziewuszki. Od razu na wejściu (...) mówię "chodź zemną" no i teraz robi za mnie wyładunek, a ja idę sobie na ciepłą herbatkę - powiedział z uśmiechem internauta, kierując kamerę na nowo poznaną kobietę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany sportowiec. Miał zaledwie 27 lat, okoliczności śmierci są tragiczne

2. Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Film w mgnieniu oka okazał się prawdziwym hitem, o czym przede wszystkim świadczy ilość wyświetleń, których jest ponad milion. Internauci chętnie wyrażają swoje opinie deklarując, że krótkie wideo dostarczyło im wiele rozrywki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Para młoda nie mogła ukroić weselnego tortu. Reakcja pana młodego przechodzi wszelkie wyobrażenie, wszyscy zaczęli krzyczeć

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News