Trwa dramatyczna akcja ratunkowa, wielu zaginionych. Zawalił się most, auta powpadały do wody, fatalne doniesienia z Francji

Trwa dramatyczna akcja ratunkowa, wielu zaginionych. Zawalił się most, auta powpadały do wody, fatalne doniesienia z Francji Źródło: .

Kierowca nie miał jak uciec z walącego się mostu. Do dramatycznych zdarzeń doszło we Francji, gdzie właśnie trwa akcja ratunkowa. Jest wielu zaginionych, a jedna osoba poniosła śmierć. Napływają do nas fatalne wiadomości.

Kierowca jadący przez most nie miał szans na ratunek. We Francji zawalił się most, zamykając mu wszystkie drogi ucieczki. Do dramatycznych wydarzeń doszło niedaleko Tuluzy na południu Francji. Doniesienia z miejsca zdarzenia są przerażające.

Przerażające doniesienia z francuskiego miasta - zawalił się most

W poniedziałek nad ranem doszło do tragedii, gdy zawalił się most łączący dwie miejscowości w południowej Francji. W związku zawaleniem się mostu, do rzeki wpadły znajdujące się na nim samochody, w tym ciężarówka i dwa auta osobowe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Od rana prowadzona jest akcja poszukiwawczo-ratunkowa. 15-letni chłopak, który znajdował się w jednym z samochodów, które wpadły do rzeki, nie żyje. Do tej pory jest to jedyna potwierdzona ofiara tej tragedii. Pozostałe osoby podróżujące mostem są poszukiwane przez służby pracujące na miejscu. Najprawdopodobniej kolejnych ofiar w rzece szukają nurkowie oraz ponad 80 strażaków z okolicznych miast.

Kierowca ciężarówki najprawdopodobniej odpowiada za tragedię

Do tragedii doszło najprawdopodobniej z powodu wagi ciężarówki, która wjechała na most. Przekroczona została maksymalna waga pojazdów znajdujących się na metalowej konstrukcji, przez co most się zawalił i wszyscy runęli w dół.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Okazało się, że gwiazda hitowego show TVN była prostytutką. Ujawniono nawet jej cennik, zwala z nóg

Most został wybudowany w 1935 roku, a 15 lat temu został odnowiony. Władze miasta, w którym stoi most, wyznały, że każdego roku jest on poddawany kontroli, a tragiczne zdarzenie, które miało miejsce dzisiaj rano, nie jest spowodowane niedopatrzeniem, a przeciążeniem na moście. Podkreślają, że gdyby nie została przekroczona waga pojazdów mogących znajdować się na moście, nie doszłoby do wydarzeń, w których śmierć poniosła przynajmniej jedna osoba.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka
  2. Lekarze pilnie ostrzegają przed mandarynkami. Nie jedzcie ich dopóki nie zrobicie jednej ważnej rzeczy
  3. Na każdym zdjęciu oczko ich malutkiej córki dziwnie błyszczało. Zabrała ją do lekarza, a ten zrozumiał, że ma niewiele czasu
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury

źródło: radio zet

Następny artykuł