W krzakach przy drodze zauważył niepokojące światło. Gdy poszedł sprawdzić, zamarł, nie miał czasu do stracenia

W krzakach przy drodze zauważył niepokojące światło. Gdy poszedł sprawdzić, zamarł, nie miał czasu do stracenia Źródło: YouTube News4JAX

Kierowca zobaczył niepokojące światło w krzakach nieopodal drogi, po której się poruszał. Postanowił, że musi przyjrzeć się temu nietypowemu zjawisku. Nie przewidział, że podczas tej zwyczajnej, typowej nocy, będzie musiał stawić czoła największemu wyzwaniu w swoim życiu. Gdy zobaczył, skąd dochodzi światło, natychmiast zaczął działać.

Chris Miracle dwudziestosześciolatek z hrabstwa Baker w stanie Oregon w USA, pewnego dnia wracał z pracy w rodzinnej firmie "The Miracle Towing and Recovery", która zajmuje się odholowywaniem i naprawą aut. Tak jak każdej nocy, przed dotarciem do domu krążył przez chwile po mieście, żeby zrelaksować się w ten sposób za kółkiem ukochanego samochodu. Kiedy przejeżdżał obok miejscowego kościoła, coś przyciągnęło jego uwagę. Spomiędzy drzew tworzących las znajdujący się za budynkiem, widoczne były dziwne światła. Kierowany ciekawością postanowił sprawdzić, czym jest tajemnicze zjawisko.

Kierowca zauważył dziwne światła

Chris bardzo często bywał w okolicy starej świątyni, nigdy jednak nie widział światła, które zauważył tej nocy. Poczuł, że dzieje się coś niedobrego. Przeczucie mówiło mu, że zaraz wydarzy się coś, czego nigdy nie zapomni. Skierował swoje kroki ku drzewom rosnącym w okolicy drogi. Nie spodziewał się tego, co zobaczy, kiedy dotrze na miejsce. Rzut oka na okolicę sprawił, że zrozumiał, że nie ma nawet chwili do stracenia i musi zacząć działać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kiedy kierowca wszedł do lasu, zobaczył rozbity samochód, który prawdopodobnie uderzył w skarpę znajdującą się na brzegu niewielkiego potoku. Auto było prowadzone przez 77-letnią kobietę, która na wskutek kolizji utknęła w pojeździe i nie potrafiła się z niego wydostać. Wypadek był bardzo poważny. Nie miała przy sobie telefonu, a otworzenie drzwi wymagało użycia dużej siły. Staruszka modliła się po cichu i próbowała złagodzić stres, który odczuwała, słuchając ulubionej muzyki. Chris ruszył na pomoc emerytce.

Dwudziestosześciolatek działał w ochotniczej straży pożarnej, dlatego wiedział, co trzeba zrobić, by kobieta jak najszybciej wydostała się z wraku. Samochód, którym się poruszał należał do firmy, w której pracował i był wyposażony w hak, dzięki czemu udało się wyciągnąć rozbity pojazd z lasu. Staruszka została przewieziona do szpitala. Na szczęście lekarze zdiagnozowali jedynie niewielkie obrażenia, które nie zagrażały jej życiu. Wyjaśniła, że leki, które przyjmuje na co dzień sprawiły, że utraciła panowanie nad pojazdem.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą uważać, żywioł uderzy z wielką siłą. Czerwone alerty dla 10 województw, poważne zagrożenie zdrowia i życia

2. Niemiecka prokuratura twierdzi, że Madeleine nie żyje. Rodzice dziewczynki przerwali milczenie
 

Chris jest dumny z tego, że był w odpowiednim miejscu właśnie tej nocy. Lokalna społeczność jednogłośnie uznała go za bohatera. Kobieta, której uratował życie, przeprowadziła z nim długą i bardzo emocjonującą rozmowę. 77-latka uważa, że kierowca był bohaterem zesłanym przez Boga po to, żeby uratował ją z opresji. Dwudziestosześciolatek postanowił, że pokryje wszystkie koszty związane z odholowaniem i naprawą auta starszej pani.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Więźniowie mają jedzenie za darmo, a dzieciom w żłobkach właśnie podniesiono opłaty za wyżywienie. Bardzo smutne
  2. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów
  3. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Antoni Szarmach
  4. Gwiazda serialu uwielbianego przez Polaków oskarżona o gwałt na 3 kobietach. Ma poważne kłopoty
  5. Większość Polaków popełnia fatalny błąd podczas mycia truskawek. Przez niego stają bardzo szkodliwe, lepiej zmienić metodę
  6. Matka zainstalowała kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, natychmiast zadzwoniła na policję


 

Źródło: Shareably

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News