Kierowca spojrzał na przednie siedzenie samochodu jadącego obok. Nie miał czasu do stracenia, natychmiast w niego uderzył

Kierowca spojrzał na przednie siedzenie samochodu jadącego obok. Nie miał czasu do stracenia, natychmiast w niego uderzył Źródło: twitter.com muenchen

Kierowca zerknął na samochód, który jechał obok niego na autostradzie i zamarł z przerażenia, Takiego widoku zupełnie się nie spodziewał. Natychmiast podjął decyzję o uderzeniu w pojazd, nie miał chwili do stracenia. Niezwykła historia mężczyzny obiegła sieć, a jej finał zaskoczył wszystkich.

Kierowca spojrzał na samochód, który jechał obok niego, na przednim siedzeniu zauważył coś, co zmroziło mu krew w żyłach. Mężczyzna zrozumiał, że musi działać. Nie miał chwili do stracenia, natychmiast uderzył w pojazd. Niezwykła historia obiegła sieć, takiego finału nikt się nie spodziewał.

Kierowca z premedytacją spowodował stłuczkę, nie mógł czekać ani chwili dłużej

41-letni Manfred podróżował niemiecką autostradą. W okolicy Monachium zauważył na pasie obok samochód marki Volkswagen, który wyraźnie jechał wężykiem. Zaniepokojony mężczyzna podjechał do auta swoją Teslą i zajrzał przez szybę do jego wnętrza. Kiedy zorientował się, co się stało, postanowił natychmiast działać.

Manfred zauważył, że kierowca Volkswagena stracił przytomność. Mężczyzna bezwładnie zwiał nad kierownicą, a auto wciąż jechało do przodu. 41-latek wyprzedził jego samochód i zajechał mu drogę. Zahamował i pozwolił, by auto uderzyło w tylni zderzak jego Tesli, dzięki czemu zdołał zatrzymać pojazd. Kiedy tylko stanęli, natychmiast wybiegł z samochodu i rzucił się na pomoc nieprzytomnemu kierowcy.

Kierowca zasłabł za kierownicą, 41-latek uratował mu życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca Tesli od razu wezwał pogotowie. Okazało się, że nieprzytomny mężczyzna doznał udaru. Dzięki szybkiej i stanowczej reakcji Manfreda, ratownicy zdołali uratować życie kierowcy Volkswagena, który w porę został przewieziony do szpitala. Choć 41-latek mógł być z siebie dumny i wszyscy gratulowali mu wspaniałej postawy, jego samochód poważnie ucierpiał w wypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioły na dobre rozszaleją się w 2 województwach, IMGW się szykuje. Zagrożenie zdrowia, a nawet życia i alerty 1. stopnia niedługo mogą być ogłoszone

2. Kaja Godek skierowana na kwarantannę. Twierdzi, że lekarze ją prześladują

Uszkodzenia samochodu po zderzeniu opiewały na kwotę około 9 tysięcy euro, a ubezpieczyciel nie chciał pokryć kosztów naprawy. Historia Manfreda trafiła do sieci i stała się tak popularna, że dotarła do samego Elona Muska, prezesa Tesli. Mężczyzna zadeklarował, że firma pokryje koszty naprawy w ramach nagrody za bohaterskie zachowanie 41-latka.

- Gratulacje dla właściciela Tesli, który poświęcił swój samochód, żeby bezpiecznie zatrzymać inne auto, którego kierowca zasłabł. W ramach nagrody Tesla zapłaci za wszystkie naprawy - zadeklarował Elon Musk na swoim Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się, partner Magdy Gessler ujawnił jej wstydliwy, mocno krępujący sekret. Prawda jest powalająca
  2. Wstrząsające doniesienia o patogwieździe FAME MMA. Omal się nie wykończyła
  3. Kasia Cichopek się wygadała podczas wywiadu, chodzi o ciążę. Nie ma żadnych wątpliwości, rodzina szybko się nie powiększy
  4. Agnieszka Kaczorowska oprowadza po swoim nowym domu. Robi wrażenie
  5. Dramatyczne wspomnienia księcia Williama. Prawda o ogromnej tragedii wyszła na jaw
  6. Niewyobrażalna tragedia. Ciało Polki znalezione na balkonie we Włoszech, porażające informacje dotarły do kraju

Źródło: Podaj to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News