Jechała autostradą z synem, kiedy zauważyła dziwne zachowanie innych kierowców. Natychmiast podała dziecku telefon

Jechała autostradą z synem, kiedy zauważyła dziwne zachowanie innych kierowców. Natychmiast podała dziecku telefon Źródło: Unsplash/Samuele Errico Piccarini

Kierowca jadący obok auta kobiety z dzieckiem zaczął się nagle dziwnie zachowywać. Gdy zrozumiała, co się dzieje, podała dziecku telefon i kazała mu jak najszybciej wybierać numer.

Gdy jeden kierowca zaczął wykonywać dziwne manewry, kobieta z początku nie rozumiała, co się dzieje. Po chwili dołączyły do niego dwaj kolejne, a wtedy poważnie się zaniepokoiła. Po chwili zdała sobie sprawę, że znajduje się w niebezpieczeństwie.

Kierowca zaczął się podejrzanie zachowywać

Do incydentu doszło w Szwecji na autostradzie numer 51 w drodze do Kumla. Johanna Jacobsson jechała autem wraz ze swoim synem i jego dziewczyną. W pewnym momencie kierowcy trzech aut zaczęli tworzyć wokół niej kordon na drodze. Z początku myślała, że jej się tylko wydaje, ale po chwili zobaczyła, że sytuacja nawet na chwilę się nie zmienia. Kazała swojemu synowi natychmiast dzwonić na policję.

- Policjant kazał nam zamknąć w samochodzie drzwi i absolutnie się nie zatrzymywać - opowiadała później kobieta.

Na szczęście policja zadziałała szybko, chwilę później pojawił się policyjny patrol, który zablokował przejazd, zatrzymując osaczające kobietę auta. Dopiero później Johanna zdała sobie sprawę z tego, co się wydarzyło. Ona, jej syn i jego dziewczyna znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwo. Mało brakowało, a wpadliby w ręce groźnych przestępców.

Cudem uniknęła tragedii. Mogła paść ofiarą okrutnej grupy przestępczej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że ten sposób gangi zajmujące się handlem ludźmi, porywają swoje ofiary. Najpierw okrążają wypatrzone auto, później powodują kolizję, wymuszając zatrzymanie pojazdu. Gdy już do tego dojdzie, przestępcy siłą wdzierają się do auta nic niespodziewającego się kierowcy i porywają kobiety oraz dzieci, które są chodliwym "towarem" na czarnym rynku.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

W Szwecji odnotowano ostatnio znaczny wzrost przestępczości zorganizowanej, trudniącej się handlem ludźmi. W Sztokholmie według statystyk, działa 50 gangów. Wiele z mniejszych grup łączy większa nigeryjska mafia Black Ax mająca macki w wielu szwedzkich miastach. Ich specjalizacja to handel narkotykami oraz ludźmi, kobiety są sprzedawane do zagranicznych domów publicznych, a dzieci trafiają do bezdzietnych bogaczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. ""Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już NIGDZIE. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News