Przejechał na czerwonym świetle. Porażające nagranie pokazuje, co stało się sekundę później

Przejechał na czerwonym świetle. Porażające nagranie pokazuje, co stało się sekundę później Źródło: YouTube AutemSzanujeZasady

Kierowca z Warszawy przejechał na czerwonym świetle. Chwilę później doszło do przerażającego zdarzenia. Nagranie, które obiegło krajowe media pokazało, co się stało. Zarejestrowano naprawdę dantejskie sceny. Świadkowie, którzy byli w pobliżu, nie mogli otrząsnąć się z szoku. Wiemy co się wydarzyło.

Kierowca z Warszawy uczestniczył w przerażającym wypadku drogowym, do którego doszło przez kilkoma dniami. Rowerzysta, który wpadł pod samochód, trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Sytuacja jest bardzo drastyczna. Film zarejestrowany na miejscu przeraził internautów. To niejedyne straszne sceny, które rozegrały się w Polsce w ostatnich dniach.

Kierowca z Warszawy uczestniczył w wypadku drogowym

Do przerażającego wypadku doszło w czwartek, 10 września bieżącego roku w godzinach wieczornych w Warszawie, na skrzyżowaniu nieopodal ulicy Żwirki i Wigury. Film, który zarejestrował zdarzenie, jest przerażający. Samochód marki Nissan z dużą prędkością uderzył w mężczyznę jadącego na rowerze. Rowerzysta, niesiony impetem zderzenia, uniósł się ponad dwa metry na ziemię i z dużą siłą uderzył o nawierzchnię jezdni, turlając się po asfalcie jeszcze przez kilka metrów. Po wszystkim stracił przytomność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na miejscu natychmiast zjawiła się karetka pogotowia wezwana przez przerażonych świadków wypadku. Już na miejscu zdarzenia stwierdzono, że rowerzysta poniósł poważne obrażenia. Nie wiadomo, czy przeżył wypadek. Analiza materiału wideo dowiodła, że to mężczyzna był sprawcą wypadku, gdyż wjechał na jezdnię przy czerwonym świetle, nie zważając na zbliżający się pojazd. Nieznane są powody, dla których podjął taką decyzję. Na filmie widać, jak na przeciwległym skrzyżowaniu zapaliło się zielone światło dla pieszych i osób jadących rowerami. W miejscu, w którym ofiara wjechała na drogę, sygnalizator nadal jarzył się na czerwono.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce

Być może powodem tragicznego zdarzenia było rozproszenie i nieuwaga rowerzysty. Kierowca prowadzący samochód osobowy prawdopodobnie miał zielone światło. Przez długi czas droga w kierunku centrum miasta była nieprzejezdna. Wciąż trwa śledztwo, którego celem ma być ustalenie przyczyny wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?
  2. Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego wyjaśniona? Tak twierdzi jeden z naukowców
  3. Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych? Nie żartujemy, dotarliśmy do zdjęć
  4. Do tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdę
  5. Ludzie musieli uciekać z mieszkań, służby pilnie przystąpiły do działania. Ogromna katastrofa spadła w nocy na miasto za granicą
  6. Sklep z Rancza istnieje naprawdę. Klienci masowo pytają o jeden produkt, właścicielka zaciera ręce

Źródło: o2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News