To co stało się pod Warszawą przechodzi ludzkie pojęcie. Auto osobowe zmiotło kilkunastotonowego tira z drogi

To co stało się pod Warszawą przechodzi ludzkie pojęcie. Auto osobowe zmiotło kilkunastotonowego tira z drogi Źródło: Fot. Pixabay

Kierowca osobówki uderzył w tira, tym samym spychając go z jezdni. Na miejscu zjawiły się odpowiednie służby, który zajęły się mężczyzną podróżującym BMW. Śledczy wciąż nie potrafią zrozumieć, w jaki sposób mogło dojść do czegoś takiego.

Kierowca trafił do szpitala po tym, jak pod Warszawą uczestniczył w poważnym wypadku. Jego auto zwyczajnie zmiotło z drogi samochód ważący kilkanaście ton. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, nie mogli uwierzyć własnym oczom, jednak mimo ogromnego zdumienia, szybko zabrali się do pracy. Rozpoczęły się badania okoliczności zdarzenia. 

To przechodzi ludzkie pojęcie. Kierowca osobówki zmiótł tira z drogi 

Do wypadku doszło w Puczycach na trasie Łosice. 33-letni kierowca osobowego BMW, mieszkaniec gminy Platerów, niespodziewanie doprowadził do przerażającej kolizji. Mężczyzna zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego po nim tira. Siła uderzenia sprawiła, że ważący kilkanaście ton samochód, z urwanym zbiornikiem paliwa, wypadł z drogi i zjechał na pobliskie pole. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poważnie uszkodzone zostało również auto osobowe, które po zderzeniu, zatrzymało się na poboczu. Aż ciężko uwierzyć w to, że niewielkie BMW zdołało zepchnąć z jezdni co najmniej kilka razy większe auto. Świadkowie zdarzenie zawiadomili odpowiednie służby, które błyskawicznie rozpoczęły swoje prace.  

Śledczy badają okoliczności zdarzenia 

Jako pierwsza na miejscu zjawiła się karetka pogotowia, chwilę później straż pożarna i policja. Funkcjonariusze wydostali kierowcę BMW z jego wnętrza, by udzielić mu niezbędnej pomocy. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Na chwilę obecną nie wiadomo, w jak poważnym jest stanie oraz czy jego życiu zagraża niebezpieczeństwo. Z przekazywanych przez media informacji możemy się jednak dowiedzieć, że drugi kierowca nie odniósł większych obrażeń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”

 2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Na miejscu pracuje policja, która zbiera istotne informacje. Śledczy starają się dowiedzieć, co dokładnie doprowadziło do wypadku. Mężczyzna jadący tirem najprawdopodobniej został już przesłuchany, a gdy tylko będzie to możliwe, mundurowi podejmą się rozmowy z 33-latkiem. Funkcjonariusze wstępnie zakładają, że do zboczenia z trasy i tym samym kolizji, doprowadziło zmęczenie kierowcy BMW, jednak nie przyjmują tej teorii za pewną.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO] 
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  4. Wypłynęły zapomniane notatki. Ujawniają, że przed Polakami ukryto nadzwyczaj prywatne zdjęcia Jana Pawła II zrobione z ukrycia
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Źródło: superexpress  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News