Najpiękniejsza kobieta Polsatu alarmuje Polaków. Nagle zrobiło się niebezpiecznie

Najpiękniejsza kobieta Polsatu alarmuje Polaków. Nagle zrobiło się niebezpiecznie Źródło: .

Kierowca wsiadający do pojazdu powinien o tym wiedzieć. Wystarczyła chwila, by na drogach zrobiło się bardzo niebezpiecznie i wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie sytuacja się nie poprawi. Gwiazda Polsatu postanowiła zaalarmować rodaków.

Z pewnością niejeden kierowca, ciesząc się jeszcze późnym latem i piękną, złotą jesienią, zapomniał, że zima zbliża się do nas wielkimi krokami, a pierwszy śnieg może spaść w każdej chwili. W niektórych częściach w Polski nowa pora roku przyszła szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać, i to z wielkim przytupem. 

Nagle zrobiło się niebezpiecznie. Najpiękniejsza kobieta Polsatu alarmuje

Jak podaje m.in. Polsat News, zima zaskoczyła mieszkańców Żywieckiego i Bieskidu Śląskiego. W niedzielę warunki zmieniły się diametralnie, a delikatny deszcz szybko stał się gęsto padającym śniegiem. Niewiele było trzeba, by drzewa, domy i ulice stały się zupełnie białe i co ważniejsze, z każdą kolejną godziną, śniegu może być jeszcze więcej. 

Zdaniem synoptyków, warunki pogodowe najprawdopodobniej nie ulegną poprawie tak szybko, jak niektórzy mogliby tego oczekiwać. Na Pilsku i Babiej Górze odnotowano około 10 centymetrów grubości warstwy śniegu.

- Na Przełęczy Salmopolskiej na wysokości 934 m n.p.m. jest już kilka centymetrów śniegu, temperatura waha się w okolicach zera stopni Celsjusza, sytuacja jest trudna - mówił jeden z reporterów Polsat News. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szczególnie niezadowoleni mogą być kierowcy, nietrudno bowiem się domyślić, że tak obfite opady śniegu były dla nich sporym zaskoczeniem. Wielu wciąż nie zmieniło opon z letnich na zimowe, dlatego służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, bowiem panujące aktualnie warunki stanowią spore zagrożenie. 

Co więcej, jedna z piękniejszych kobiet Polsatu, Ewa Wachowicz, postanowiła zaalarmować do Polaków i przekazać, jak sytuacja przedstawia się w małopolskim, a dokładniej pod Babią Górą w Zawoi. Publikując zdjęcie ośnieżonej okolicy, z delikatnym żartem przyznała, że ona sama wciąż nie zmieniła opon. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał

2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

- Babiej dziś nie widać, wszystko pobielone, a ja na letnich oponach. Aż wstyd się przyznać, poczekam do wiosny, aż śniegi stopnieją - napisała na swoim Facebooku

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać
  4. Jako mała dziewczynka pojawiła się w kultowym "Od przedszkola do Opola". Dzisiaj wzdychają do niej tysiące mężczyzn, onieśmiela swoim pięknem
  5. Lekarze uznali, że kobieta nie przeżyła porodu. Mąż wyszeptał do niej 6 słów, wkrótce wszyscy zdębieli


Źródło: polsat news

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News