Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki Źródło: pikio.pl

Kierowca autobusu z Polski miał poważny wypadek zagranicą: zjechał z drogi przebijając barierki. W środku było aż 46 Polaków. Są wśród nich ciężko ranni.

Kierowca autobusu z Polski stanął dzisiaj w obliczu zagrożenia. Media donoszą o strasznym wypadku autokaru z polskimi turystami w Niemczech. Lokalni kierowcy udzielali pomocy rannym.

Kierowca autobusu wypadł z drogi na pobocze. W środku było 46 Polaków

Do wypadku doszło na niemieckiej autostradzie A1, pomiędzy między Stapelfeld i Barsbüttel, na drodze w kierunku Hamburga. Autokar przewrócił się na bok i wylądował na poboczu. W środku było 46 Polaków. Wiadomo, że kierowca z obecnie nieznanych powodów miał zjechać z drogi, staranować barierki, a później autokarem wjechał na pobocze i tam się przewrócił na bok.

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło z samego rana, około godziny 5:48. Od razu zawiadomiono służby, a przejeżdżający obok kierowcy zatrzymywali się i przybiegali udzielić pierwszej pomocy rannym. Niedługo później na miejscu pojawiły się służby, w tym policja, pogotowie oraz straż pożarna. 

Akcja ratunkowa w ciąż trwa, są informacje o rannych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tej chwili mówi się o 13 osobach, które odniosły jakiekolwiek obrażenia. Wiadomo, że część z nich miało jedynie zadrapana, ale podano również, że kilkoro osób odniosło znacznie cięższe rany. Wciąż nie wiadomo, ile dokładnie jest ciężko rannych ofiar wypadku i jakie konkretnie odnieśli obrażenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Akcja ratunkowa wciąż trwa. Niemieccy funkcjonariusze zamknęli odcinek autostrady A1 w kierunku Hamburga. Służby udzielają pomocy poszkodowanym, oraz zszokowanym pasażerom. Otrzymali oni koce, dzięki czemu mogą się ogrzać w ten zimny poranek.

Artykuł będzie aktualizowany, w raz z kolejnymi doniesieniami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. 5-letnia dziewczynka pociesza swojego wymiotującego braciszka. Chłopiec właśnie miał chemioterapię, zdjęcie rozdziera serce na pół
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: RMF24

Następny artykuł