Tragedia pod Szczecinem. Ogromny karambol z udziałem Tira, co najmniej 6 osób nie żyje

Tragedia pod Szczecinem. Ogromny karambol z udziałem Tira, co najmniej 6 osób nie żyje Źródło: pikio.pl

Kierowca TIR-a brał udział w wypadku, do którego doszło na odcinku drogi S3 w Szczecinie. Według obecnych informacji 5 osób nie żyje, strażacy muszą gasić płonące samochody.

Kierowca samochodu ciężarowego był uczestnikiem wstrząsającego wypadku, w którym życie straciło aż 6 osób. Na drodze o oznaczeniu S3, na odcinku pod Szczecinem, doszło do karambolu - zderzyło się ze sobą kilka aut, doszło też do pożaru. Wciąż napływają informacje o kolejnych ofiarach.

Kierowca zginął w straszliwym wypadku. Wzrasta liczba potwierdzonych ofiar

Jak podaje lokalny portal w Szczecinie, z początkowych informacji wynikało, że doszło do zderzenia auta osobowego z kilkoma pojazdami osobowymi. Początkowo służby nie mogły dotrzeć do aut wszystkich poszkodowanych w wypadku, dlatego mł. kpt. dr Tomasz Kubiak z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie informował o trzech śmiertelnych ofiarach wypadku.

Wraz z postępami akcji ratowniczej, liczono kolejne ofiary, którym nie udało się wydostać z płonącego auta lub zginęły w wyniku gwałtownego zderzenia oraz na skutek poniesionych obrażeń. Jak podaje st. sierż. Ewelina Sierzchuła z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, służby ustalają dokładne przyczyny wypadku. 

Wiadomo już, że do wypadku doszło koło godziny 13.20. W wypadku brało udział aż sześć aut (w tym samochód ciężarowy) w których łączenie znajdowały się 22 osoby. 6 osób nie żyje, 4 trafiły do szpitala. 12 poszkodowanych jest w stabilnym stanie. Wśród uratowanych osób siedmioro to dzieci. Droga z początku musiała zostać zablokowana w obu kierunkach - obecnie blokada jest jedynie w stronę Świnoujścia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażające fotografie z miejsca wypadku. Płonące silniki, auta zgniecione jak blaszane puszki

Na zdjęciach publikowanych w mediach możemy zobaczyć osmalone i zwęglone od płomieni wraki samochodów. Na ich karoseriach widać ślady uderzeń przy dużych prędkościach - samochody utraciły szyby, mają zmiażdżone przednie i tylne pasy blachy. Uszkodzony TIR również nie wygląda lepiej - na całej szoferce widać ślady pożaru oraz liczne wgniecenia poszycia.

Służby musiały skorzystać z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - do akcji włączony został śmigłowiec.

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: RMF24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu