Kierowca nie wpuścił do autobusu grupy bez maseczek. Pobili go na śmierć

Kierowca nie wpuścił do autobusu grupy bez maseczek. Pobili go na śmierć Źródło: Pixabay/Free-Photos

Kierowca nie zgodził się na wpuszczenie do autobusu grupy osób bez maseczek. Został przez nich tak dotkliwie pobity, że niedługo później zmarł. Porażające wieści właśnie obiegły cały świat. Zachowanie grupy ludzi szokuje, nie mieści się w głowie, jak można zrobić coś takiego.

Kierowca autobusu nie chciał wpuścić grupy osób, która nie miała maseczek ochronnych. Zaraz po tym, jak zwrócił im uwagę, został dosłownie skatowany na śmierć. Niewyobrażalne sceny we Francji. Do ataku doszło w niedzielny wieczór. Niestety nie udało się uratować mężczyzny. Ogrom obrażeń sprawił, że nie było na to szans.

Kierowca autobusu skatowany na śmierć  za zwrócenie uwagi na brak maseczek

W miejscowości Bayonne w południowo-zachodniej części Francji doszło do tragicznych wydarzeń. Jak informuje BBC, kierowca autobusu został pobity za to, że zwrócił uwagę grupie osób, że nie zasłonili ust oraz nosa. Grupa dosłownie skatowała kierowcę, nie udało się go uratować.

Do tragicznych wydarzeń doszło w niedziele wieczorem. Grupa osób, która nie posiadała obowiązkowych maseczek ochronnych ani biletów autobusowych, próbowała wsiąść do pojazdu. Kierowca nie chciał się na to zgodzić, wskutek czego spotkał się z brutalnym atakiem ze strony wspomnianej grupy osób. Mężczyzna otrzymał wiele uderzeń w głowę, po napaści napastnicy oddalili się z miejsca zdarzenia.

Radio France Internationale poinformowało, że około 50-letni kierowca był nieprzytomny w momencie transportu do szpitala. Mężczyzna miał poważne obrażenia głowy. Lekarze walczyli o jego życie przez ponad dobę. Niestety ostatecznie w poniedziałek stwierdzili u niego śmierć mózgu. Dramatyczne sceny we Francji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Według informacji opublikowanych przez BBC, w związku ze sprawą pobicia kierowcy, zatrzymano pięć osób. Z pewnością zostanie wszczęte śledztwo w sprawie i ewentualne postępowanie karne. W tym momencie nie postawiono im jeszcze żadnych zarzutów.

- Byliśmy świadkami szczególnie gwałtownego i barbarzyńskiego aktu - wyznał burmistrz miasta Jean-Rene Etchegeray. Mężczyzna wyraził również nadzieje, że sprawcy zdarzenia zostaną surowo ukarani. Takie zachowania nie powinny mieć kiedykolwiek miejsca.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

2. Zginął ratując drugiego człowieka. Wielka tragedia podczas spływu kajakowego

Grupa kierowców z lokalnych firm przewozowych w poniedziałek odmówiła wykonywania swoich obowiązków. Pracownicy wyjaśnili, że wobec niedzielnych wydarzeń, nie czują się bezpieczni. Chcieliby, aby ich pracodawcy zapewnili im większą ochronę. We Francji podobnie jak w Polsce obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa w środkach transportu publicznego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest sposób, jeszcze zdążysz nieziemsko powiększyć plony pomidorów. Wystarczy je nawozić bajecznie prostymi roztworami
  2. Znany dziennikarz sportowy znalazł nową pracę. Z poprzedniej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie
  3. Trener przez lata wykorzystał 7 nieletnich chłopców, ale zrobił jeszcze gorszą rzecz. Właśnie usłyszał wyrok
  4. Nagle do bezdomnego podchodzi pies. Niebywałe, co robi mężczyzna, nie wiedział, że jest nagrywany
  5. Tadeusz Rydzyk nie wytrzymał na wizji. Zażartował z branży pogrzebowej, przesadził?
  6. Elżbieta Słoboda odrzuciła pomoc lekarzy. Aktorka zmarła z dala od domu, Polacy dowiedzieli się dopiero miesiąc później

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News