Kierowca wypadek
Pxfuel
Maria Wieczorek - 6 Stycznia 2020

Kierowcy nie chciało się skrobać zamarzniętej szyby. Chwilę później doszło do wielkiej tragedii

Kierowca, po wejściu do samochodu, powinien przede wszystkim przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Zimą, jedną z najważniejszych jest obowiązek oczyszczenia zamarzniętej szyby. Nie zrobił tego niestety 27-latek, który śmiertelnie potrącił 30-letnią lekarkę na przejściu dla pieszych.

Kierowca powinien oczywiście odpowiedzialnie podchodzić do każdej podróży samochodem, usuwając wszelkie czynniki, które mogą doprowadzić do ewentualnego wypadku. Zimą, oczywistym obowiązkiem jest znienawidzone przez wielu skrobanie zamarzniętych szyb. Wyruszanie w drogę bez odpowiedniego przygotowania, z poważnie ograniczoną widocznością, może być naprawdę niebezpieczne.

Zenek Martyniuk o hejterachZenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenieCzytaj dalej

Kierowca zabił kobietę na pasach

W styczniu 2017 roku doszło w Londynie do tragicznego wypadku. 27-latek potrącił na przejściu dla pieszych 30-letnią lekarkę, której siostry akurat wystosowały apel do kierowców, aby pamiętali o skrobaniu szyb. Gdyby mężczyzna odpowiedzialny za potrącenie ich krewnej zrobił to, co w takiej sytuacji należało zrobić, do tragedii najpewniej by nie doszło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiesPies codziennie wchodzi do autobusu i wysiada na konkretnym przystanku. Powód bawi i wzrusza do łezCzytaj dalej

Chociaż lekarze walczyli o życie Jasjot Singhoty przez 8 godzin, nie udało się jej uratować, gdyż obrażenia okazały się zbyt poważne. Odpowiedzialny za doprowadzenie do jej śmierci kierowca trafił do więzienia na 10 miesięcy.

Dramat w Londynie

Dzisiaj grzeje:

1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

- Mężczyzna, który za kierownicą zabił Jasjot, trafił do więzienia, ma zakaz prowadzenia pojazdów i musi żyć ze świadomością, że jego działania doprowadziły do śmierci utalentowanej lekarki, która miała przed sobą całe życie. (...) Kierowca poruszał się z zamarzniętą przednią szybą, której wystarczająco nie wyczyścił. Nie zauważył Jasjot na przejściu dla pieszych i potrącił ją, wywołując śmiertelne obrażenia. Potrącenia można było uniknąć, jeżeli przeznaczyłby odpowiednio więcej czasu na przygotowanie samochodu do jazdy - przekazał w rozmowie z mediami nadinspektor Andy Cox.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska i Jacek - co naprawdę ich łączy? Historia ich związku jest porażająca, prawda najbardziej zaskakujeCzytaj dalej

Źródło: Daily Mail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News