Polscy kierowcy zagranicą w płonącej pułapce. Dramatyczne pilne doniesienia

Polscy kierowcy zagranicą w płonącej pułapce. Dramatyczne pilne doniesienia

Kierowca z Polski skomentował dramatyczną sytuację we Francji. Setki ciężarówek utknęły na drodze, płonące barykady uniemożliwiają im przejazd. Paraliż wywołał strajk generalny, nie wiadomo kiedy sytuacja ulegnie poprawie.

Kierowca z Polski komentuje paraliż na francuskich drogach. Dramatyczne doniesienia napływają również od innych poszkodowanych. Płonące barykady uniemożliwiają przejazd setkom ciężarówek. Kierowcy utknęli w pułapce bez wyjścia, wszystko przez bezterminowy strajk generalny, który objął cały kraj.

Kierowca z Polski skomentował dramatyczną sytuację na francuskich drogach

Polscy kierowcy zostali uwięzieni na francuskich drogach. Płonące barykady uniemożliwiają przejazd, a policjanci nie mogą zapanować nad powiększającym się korkiem. Paraliż komunikacyjny trwa od rana i nie ma żadnych informacji na temat jego zakończenia.

- Stoję już sześć godzin na autostradzie A26 w kierunku Calais. Co jakiś czas puszczają ciężarówki, ale tylko po kilka. Już teraz korek jest na 15 km. A wszystkich kierowców ciężarówek może z tysiąc. Autostrada jest zamknięta w obu kierunkach. Nie ma toalety. Koszmar - mówi Mateusz, polski kierowca.

Kierowca może dostarczyć towar wiele dni po terminie. To wiąże się z ogromnymi stratami finansowymi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taki paraliż spowoduje spore opóźnienia w dostawach, a co za tym idzie, ogromne straty w wielu firmach transportowych. Dodatkowo, czasu spędzonego w korku kierowca nie może uznać za odpoczynek. Wszelkie nieprawidłowości bardzo łatwo wykryć za pomocą tachografu, a kierowca może otrzymać za to ogromny mandat, nawet do 1000 euro.

- Stoję na autostradzie w kierunku Lille już ponad 3 godziny, 4 km od bramek płatniczych. Chłopaki przede mną stoją ponad 6 godzin. Zostało mi jeszcze 80 km do rozładunku, gdzie już dawno miałem być w firmie Amazon. Niestety tam akurat są strasznie skrupulatni co do godzin załadunków i rozładunków i pewnie będą kłopoty - dodaje Jerzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Paraliż komunikacyjny to skutek ogólnokrajowego strajku. Poranne wiadomości obiegła informacja o wstrzymaniu większości kursów pociągów TGV i połowy składów Eurostar, samolotów Air France na liniach krajowych, metra oraz autobusów. Strajk jest bezterminowy: nie wiadomo kiedy sytuacja zostanie opanowana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. Szef TVP się wygadał! Viki Gabor wygrała Eurowizję ponieważ miała wyjątkową cechę
  3. Znał tę rodzinę. Grzegorz ujawnił kim były ofiary tragedii w Szczyrku
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

źródło: Money

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News