Policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę ciężarówki. Otworzyli chłodnię i aż ich ścięło z nóg

Policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę ciężarówki. Otworzyli chłodnię i aż ich ścięło z nóg Źródło: screen/TVN24

Kierowca pojazdu ciężarowego został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji do rutynowej kontroli. Gdy chcieli zobaczyć, jaki ładunek przewozi, stanęli jak wryci. Nie tego się spodziewali.

Kierowca ciężarówki jechał drogą z ładunkiem umieszczonym w chłodni. Nagle spostrzegł przy drodze patrol policji, który nakazał mu zatrzymanie. Funkcjonariusze po wylegitymowaniu otworzyli drzwi ładowni i kompletnie ścięło ich z nóg, ale to nie mrożonki doprowadziły ich do tego stanu.

Kierowca ciężarówki przewoził w chłodni taki ładunek, że policjanci ledwo dowierzali swoim oczom

Do incydentu doszło na Bałkanach, na jednej z greckich dróg niedaleko miasta Ksanti (południowo-wschodnia część kraju). Policjanci po zatrzymaniu kierowcy odkryli w chłodni nielegalny ładunek. Okazało się, że kierowca przewoził w chłodni 41 żywych osób.

Okazało się, że system chłodzący w naczepie nie był włączony, a co za tym idzie, nikt z nich nie doznał odmrożeń. Udało ich się zidentyfikować jako obywateli Afganistanu. Wszyscy zostali aresztowani przez policję razem z kierowcą ciężarówki. Nie wiadomo, czy pasażerowie "na gapę" uzgodnili przemyt z kierowcą czy też weszli na naczepę bez jego wiedzy. Policja będzie w tej sprawie przesłuchiwać TIR-owca.

Poważny problem z nielegalnymi migrantami. Niedawno znaleziono naczepę pełną zwłok

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tak dawno temu w Anglii, dokładniej w Essex, zatrzymano kierowcę ciężarówki, na którego naczepie znaleziono 39 ciał. Policja ustaliła, że martwi, nielegalni migranci byli prawdopodobnie obywatelami Chin z regionu, który znany jest z powszechnych ucieczek z kraju. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Brytyjska policja zdecydowała się na postawienie zarzutów kierowcy oraz jego współpracownikowi. Wciąż poszukuje się dwóch mężczyzn, którzy mieli mieć powiązania z tą sprawą. Wiadomo, że ciężarówka przypłynęła do Wielkiej Brytanii promem z kontynentu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  4. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  5. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce

Źródło: TVN

Następny artykuł