Kierowca wjechał w grupę ludzi
twitter/Rebecca Rambar /
Weronika Wasiak - 5 Stycznia 2020

6 osób nie żyje, 11 rannych. Wjechał z impetem w grupę ludzi, był pijany

Kierowca z impetem wjechał w grupę niewinnych osób. Niektórzy z nich, mimo szybkiej interwencji ratowników medycznych, nie mieli szans na przeżycie. Ustalono, że sprawca był pod wpływem alkoholu.

Pijany kierowca doprowadził do niewyobrażalnej tragedii, która odebrała życie wielu osobom. Koszmar, który się rozegrał wstrząsnął okolicznymi mieszkańcami. Zupełnie nic nie zwiastowało, że wieczór zakończy się taką tragedią, o której trudno będzie zapomnieć. Wiadomo, że sprawca usłyszał już zarzuty.

Kierowca pod wpływem alkoholu z impetem wjechał w grupę ludzi

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Lutago w Valle Aurina we Włoszech. 17 turystów z Niemiec w wieku od 20 do 25 lat spędzało miły wieczór w miejscowym lokalu, po czym wyszli na zewnątrz. Wszyscy stali razem obok autokaru, którym za chwilę mieli odjechać.

Dziewczynka przebiła Sylwię GrzeszczakKilkulatka wyrwała mikrofon Sylwii Grzeszczak i ją przebiła. Gabor i Węgiel nie były tak piorunująceCzytaj dalej

Nim jednak do tego doszło, wydarzyło się coś makabrycznego. Pijany 28-latek z impetem wjechał w grupę. Świadkowie natychmiast zawiadomili pogotowie, które zjawiło się już po kilku minutach. Ratownicy ruszyli do pomocy poszkodowanym, jednak 6 z nich już nie żyło. Rannych przewieziono do szpitala, gdzie pod opieką specjalistów będą mogli dojść do siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał SzpakPowód jest bardzo smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieciCzytaj dalej

Tymczasem sprawą zajęła się policja, która zatrzymała młodego sprawcę. Przeprowadzone badanie wykazało wysoki poziom alkoholu we krwi, jednak służby nie chcą zdradzać w tej kwestii żadnych szczegółów. Kierowca trafił do aresztu, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa drogowego, który jest nowym przestępstwem wpisanym do Kodeksu Karnego. Śledztwo nadal trwa, dlatego nie jest pewne, czy 28-latek umyślnie wjechał w grupę turystów, czy tylko stracił panowanie nad kierownicą.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk

Na Twitterze pojawiły się mrożące krew w żyłach zdjęcia z miejsca zdarzenia. Widok dziesiątek bezradnych ratowników rozrywa serce na kawałki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie
  4. Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję
  5. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Roksana WęgielRoksana Węgiel w pośpiechu zaczęła opuszczać scenę na Sylwestrze w TVP. Przerwała milczenie i dopiero teraz ujawniła co się stałoCzytaj dalej

Źródło: twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News