Kierowca autobusu zmarł przez nieodpowiedzialnych pasażerów? Parę dni przed śmiercią nagrał emocjonalne wideo

Kierowca autobusu zmarł przez nieodpowiedzialnych pasażerów? Parę dni przed śmiercią nagrał emocjonalne wideo Źródło: pxhere.com CC0 Public Domain

Kierowca pozytywnie przeszedł test na koronawirusa. Niedługo potem zmarł. Krótko przed śmiercią był przekonany, że to przez nieodpowiedzialnych pasażerów, jego emocjonalne nagranie trafiło wtedy do sieci.

Kierowca autobusu kilka dni przed swoją śmiercią przemówił do innych za pośrednictwem internetu. Był zdenerwowany sytuacją, której doświadczył w pojeździe. Mogła mieć wpływ na jego późniejszą śmierć.

Kierowca autobusu był wściekły, nie ma akceptacji dla takich zachowań

Jeszcze przed śmiercią kierowca autobusu zyskał szacunek u internautów. Nagranie pełne złości, z zawartym apelem, zostało udostępnione tysiące razy. Jason Hargrove pracujący i mieszkający w Detroit w Stanach Zjednoczonych był zbulwersowany zachowaniem niektórych pasażerów, którzy za nic mieli przestrzeganie higieny i zachowywanie się w sposób niezagrażający innym. W nagraniu skupił się na jednej kobiecie, która szczególnie wyprowadziła go z równowagi.

Pasażerka wsiadła do autobusu z pełną świadomością tego, że jest chora. Kaszlała, ale nie miała na sobie maseczki ani nie zakrywała ust chociażby ręką czy rękawem. Na każdego mogły przenieść się wirusy, którymi była zakażona. Mężczyzna na nagraniu przeklinał, by wzburzony i wściekły tylko na tę nieodpowiedzialną kobietę.

- Kierowcy są pracownikami publicznymi, wykonującymi swoją pracę i starającymi się zarabiać na życie, dbać o ich rodziny (...) Żeby wejść do autobusu i kilka razy kaszleć bez zakrywania ust, wiedząc, że jesteśmy w środku pandemii - to sprawia, że zaczynam wierzyć, że niektórym ludziom to nie przeszkadza - mówił zmarły kierowca. Zaapelował, by koronawirusa i epidemię traktować poważnie, statystyki jasno pokazują, w jakim tempie chorują i umierają ludzie.

Nieodpowiedzialna pasażerka mogła doprowadzić do jego śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy byli w szoku, kiedy 4 dni po nagraniu okazało się, że kierowca był chory. Jego test na koronawirusa okazał się być pozytywny. Niestety, wirus okazał się na tyle silny, że stan zdrowia Jasona Hargrove'a szybko się pogorszył. Mężczyzn już z tego nie wyszedł.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Mike Duggan, burmistrz Detroit, postanowił zabrać głos w tej sprawie i wygłosił przemówienie. Powiedział, że kierowca doskonale zdawał sobie sprawę z możliwych zagrożeń, jednak to nieodpowiedzialność społeczna jednej z pasażerek mogła sprawić, że zmarł on, a może nawet kilka innych osób.

- Kogoś to nie obchodziło. Ktoś nie wziął tego na poważnie. A teraz go nie ma - mówił burmistrz Detroit.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News