Kierowca autobusu oszalał, wjechał w przystanek, potem zaatakował ludzi nożem. Wielu rannych

Kierowca autobusu oszalał, wjechał w przystanek, potem zaatakował ludzi nożem. Wielu rannych Źródło: .

Kierowca miejskiego autobusu wpadł w szał i wjechał w pasażerów czekających na przystanku. Wysiadł z pojazdu i wyciągnął nóż. Potem próbował zranić osoby, które próbowały powstrzymać go przed ucieczką z miejsca zdarzenia.

Kierowca stracił panowanie nad sobą po tym, jak wjechał w ludzi czekających na przystanku. Nie wiadomo, co spowodowało jego wyjątkową furię, ale gdy zaczął grozić nożem pozostałym oczekującym, przechodnie wiedzieli, że muszą zareagować. Wtedy mężczyzna próbował ratować się ucieczką.

Kierowca stracił panowanie nad sobą na zatłoczonej ulicy 

W tragicznym zajściu na ulicach stolicy Turcji poszkodowanych zostało w sumie trzynaście osób, w tym trzech obywateli Iranu oraz troje dzieci. Dźgnięty nożem został mężczyzna, który usiłował powstrzymać rozszalałego kierowcę przed ucieczką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca autobusu zbiegł w stronę morza. Usiłował szukać kryjówki pod wodą - wskoczył prosto w fale. Mimo jego wysiłków, policjantom udało się go powstrzymać. Teraz będzie czekał w areszcie, aż ochłonie i będzie w stanie odpowiedzieć za swoje czyny. Nie wiadomo, czy zostanie poddany badaniom psychiatrycznym w celu stwierdzenia poczytalności.

- Kierowca miejskiego autobusu w Stambule wjechał w niedzielę w zatłoczony przystanek, a następnie zaatakował nożem osoby, które próbowały powstrzymać go przed ucieczką - brzmiał komunikat rzeczników policji przekazujących informacje mediom.

Badania okresowe dla kierowców są bardzo ważnym obowiązkiem

Kolejnym znakiem zapytania w sprawie jest to, czy kierowca wjechał w przystanek przypadkowo, czy celowo. Może to znacząco zmienić charakter dochodzenia, które wszczęła lokalna policja. Jeśli było to zachowanie celowe, może mu grozić o wiele poważniejsza kara.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Okresowe badania psychologiczne u kierowców komunikacji miejskiej to wręcz rutynowa procedura, jednak nawet najbardziej rygorystyczne zarządzenia nie są w stanie wykluczyć takich sytuacji. Stan psychiczny człowieka może pogorszyć się nie z roku na rok, ale wręcz z miesiąca na miesiąc - dlatego też, nawet jeżeli nie pełni się żadnych funkcji publicznych, a w pracy nie odpowiada się za bezpieczeństwo innych, warto od czasu do czasu poddać się tym badaniom. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: polsat news

Następny artykuł