Nagły ogromny huk, dzieci zaczęły uciekać w popłochu. Ściana została przebita przez rozpędzony samochód

Nagły ogromny huk, dzieci zaczęły uciekać w popłochu. Ściana została przebita przez rozpędzony samochód Źródło: twitter/expressen/

Kierowca z ogromną prędkością wjechał w ścianę budynku, przebijając ją na wylot. Świadkowie nie mogli uwierzyć własnym oczom, jednak wystarczyła chwila, by wokół zapanował wielki popłoch.

Kierowca z impetem przerwał mecz piłki ręcznej, wjeżdżając swoim samochodem osobowym w ścianę hali sportowej. Przerażenie ogarnęło wszystkich zgromadzonych, a dzieci zaczęły uciekać w popłochu. Zrobiło się naprawdę niebezpiecznie, a służby szybko zjawiły się na miejscu. 

Nagły huk i krzyk dzieci. Kierowca przebił samochodem ścianę budynku 

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Viking Hall w Marsta w Sztokholmie, gdzie wówczas odbywał się mecz piłki ręcznej juniorów drużyn: Skare i Bodens. Nic nie zwiastowało tego, że za chwilę pozytywne emocje podczas rywalizacji zamienią się w ogromny strach. W czasie rozgrywki niespodziewanie wszyscy usłyszeli wielki huk, a ich oczom ukazał się samochód osobowy wjeżdżający przez ścianę hali sportowej. 

Dzieci w popłochu zaczęły uciekać, a dorośli zawiadomili policję. Wszyscy starali się ratować, choć auto zatrzymało się na ścianie i na szczęście nie wjechało dalej. Niemniej, przerażeni świadkowie nie widzieli, czego jeszcze mogą spodziewać się po szalonym kierowcy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja zajęła się sprawą 

Służby, które zjawiły się na miejscu, od razu zajęły się sprawcą koszmarnego zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i to on jako jedyny ucierpiał przez swoje bezmyślne zachowanie. Obrażenia nie były jednak na tyle poważne, by wymagał hospitalizacji, dlatego zaraz po opatrzeniu delikatnych ran mógł zostać zakuty w kajdanki i przewieziony na komisariat policji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Wszczęto śledztwo, a gdy sprawca był już trzeźwy, został przesłuchany. Funkcjonariusze nie ujawniają jednak zbyt wielu szczegółów w kwestii jego zeznań. Wciąż nie jest pewne, co skłoniło go do wjechania samochodem w ścianę budynku. Wiadomo, że zostały postawione mu zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu i rażącego naruszenia przepisów drogowych, za co poniesie surowe konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News