Kilkanaście razy wbił nóż w żonę i rzucił się do ucieczki. Miał pecha, obrażenia na jego ciele nie pozwalają na identyfikację bez testów DNA

Kilkanaście razy wbił nóż w żonę i rzucił się do ucieczki. Miał pecha, obrażenia na jego ciele nie pozwalają na identyfikację bez testów DNA Źródło: pixabay/arembowski

Kierowca po tym, jak popełnił przestępstwo, uciekł z miejsca zdarzenia autem. Nie udało mu się jednak umknąć i choć policja go nie złapała, to sam poniósł karę za swoją zbrodnię.

Kierowca zaatakował swoją żonę nożem, zadał jej kilka ciosów i zbiegł z miejsca zdarzenia, zostawiając wykrwawiającą się kobietę. Uciekał swoim Audi, ale prawdopodobnie daleko nim nie zjechał. Po tym, co się zdarzyło, policja ma poważne trudności z identyfikacją jego ciała.

Zadźgał swoją żonę nożem, a następnie zbiegł z miejsca przestępstwa

Do dramatycznej sytuacji doszło w Lidzbarku Warmińskim (województwo warmińsko-mazurskie). Mężczyzna po kilkukrotnym dźgnięciu nożem swojej żony, rzucił się do ucieczki. Jak podała policja, teraz 20-latka znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu.

- Sprawca zbiegł. Policja pod ścisłym nadzorem prokuratora ustala okoliczności tragedii, ustala świadków i zabezpiecza ślady. Kobieta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. O ataku na 20-latkę powiadomiła policję rodzina kobiety - mówiła Monika Klepacka z Lidzbarskiej policji.

W tym samym czasie doszło do makabrycznego wypadku, w którym zginął mężczyzna. Choć oficjalnie nie powiązano obu spraw, podejrzewa się, że ofiarą mógł być napastnik, który zaatakował 20-letnią kobietę.

Kierowca uderzył w ciężarówkę. Nie było czego zbierać, potrzebne będą testy DNA

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do wypadku doszło na trasie Lidzbark Warmiński - Górowo Iławeckie. Kierowca Audi nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, zderzając się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby w pojeździe ciężarowym zostały ranne, natomiast kierowca auta osobowego zginął na miejscu. Jego ciało było zmasakrowane do tego stopnia, że policja będzie musiała przeprowadzić testy DNA, by je zidentyfikować.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Według ustaleń dziennikarzy Faktu, do zdarzeń doszło w podobnym czasie, co może wskazywać, że w wyniku wypadku śmierć poniósł mąż walczącej o życie 20-latki. Na razie prokuratura nie wiąże obu spraw, ale mają być zlecone testy DNA, które ostatecznie ustalą tożsamość kierowcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzą, na co wydajesz 500 plus. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od pieniędzy
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Fakt

Następny artykuł