Kierowca publicznie zbeształ nastolatkę za strój. Musiała wysiąść z autobusu

Kierowca publicznie zbeształ nastolatkę za strój. Musiała wysiąść z autobusu Źródło: Unsplash/Ant Rozetsky

Kierowca w bardzo nieprzyjemny sposób zwrócił nastolatce uwagę na strój, w który ubrana była podczas podróży autobusem. Po chwili kobieta musiała opuścić pokład. Wkrótce bulwersującą sytuację opisała w mediach społecznościowych.

Kierowca pozwolił sobie na niewybredne uwagi względem wyglądu pewnej nastolatki. Poprosił ją, aby okryła się, bo zbyt wiele swojego ciała pokazuje pozostałym pasażerom. Oburzona kobieta nie chciała tego jednak zrobić. Wkrótce postanowiła opuścić pojazd.

Kierowca poprosił ją, aby się okryła, bo jej skąpy strój jest "z regulaminem i polityką firmy"

Jak podaje "Expressen" w Malmo (Szwecja) doszło do niecodziennej sytuacji, którą pewna nastolatka wspomina po dziś dzień, choć minęło od niej już kilka dni. Amanda Hansson chciała 25 lipca skorzystać z komunikacji miejskiej - tak, jak robiła to co dzień. Tym razem była jednak ubrana dość skąpo, co nie oznacza, że niepoprawnie. Dzień był po prostu bardzo gorący, toteż Szwedka założyła na siebie jedynie krótkie szorty, a do tego dołączyła zwiewny top, co miało jej zapewnić komfort podczas upałów.

Ten strój wyraźnie nie spodobał się jednak kierowcy autobusu, który nie ruszył w trasę. Pozostawił auto na przystanku, a następnie opuścił swoją kabinę i udał się do pasażerów. Podszedł do młodej nastolatki i upomniał ją, że nie powinna w ten sposób ubierać się w miejscu publicznym. Poprosił, aby czymś się zakryła.

 - To [strój - przyp. red.] niezgodne z polityką firmy - tłumaczył kierowca nastolatce (podaje "Expressen").

Sytuacja rozwścieczyła dziewczynę, która nie chciała sobie pozwolić na to, aby w taki sposób ją traktowano. Zaczęła krzyczeć w kierunku kierowcy.

 - Co to za seksistowskie gó*no - krzyczała do kierowcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca był wyraźnie zdziwiony reakcją dziewczyny, ale o wiele bardziej zależało mu na tym, aby wymusić na pasażerce określoną reakcję. Pasażerka nie chciała przystać jednak na prośbę kierowcy. Nie chciała się okryć.

Wkrótce Amanda Hansson opuściła autobus, a następnie wróciła do domu. Później cała sprawa została przez nią opisana w Internecie. Użytkownicy sieci byli oburzeni zachowaniem kierowcy. Uważali, że nie miał podstaw, aby zachować się w ten sposób.

 - Może niech burkę sobie założy, co? - śmieli się internauci.

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu