Kierowca
.
Klaudia Bochenek - 2 Lutego 2020

Zobaczyłeś banknot za wycieraczką? Jesteś w wielkim niebezpieczeństwie

Kierowca musi być czujny nie tylko na drodze. Niestety, złodzieje nie śpią. Wymyślają wiele sposobów, aby podstępnie okraść samochód. Jednym z takich chwytów jest umieszczanie za wycieraczką banknotu o sporym nominale.

Każdy kierowca powinien pamiętać o tym, że niebezpieczeństwo może na niego czyhać nawet na zwykłym parkingu. Złodzieje aut opracowali kolejną metodę. Łasi na pieniądze kierowcy w łatwy sposób mogą stracić samochód.

Kierowca łatwo może paść ofiarą złodzieja. Nie warto łasić się na banknot za szybą

Złodzieje samochodów lub rzeczy, które znajdują się wewnątrz auta wymyślili nową metodę, na którą nabrało się już wiele osób. Chodzi o metodę "na banknot". Oczywiście pieniądze są fałszywe, jednak na pierwszy rzut oka są niemożliwe do odróżnienia od oryginalnej waluty. Po upatrzeniu danego samochodu, umieszczają za wycieraczką po stronie pasażera pieniądz o sporym nominale.

Adopcja ratunkiem dla porzuconych psówWłaściciel porzucił psa, powód nie mieści się w głowie. Później pożałował swojej decyzjiCzytaj dalej

Jedna z kobiet, która o mało nie stała się ofiarą takiej "podpuchy", wyjaśnia o co dokładnie chodzi. Pewnego dnia wracała z zakupów, otworzyła bagażnik w swoim samochodzie i zaczęła wrzucać tam ciężkie reklamówki. Kątem oka zauważyła, jak kilka osób z naprzeciwka, patrzy się na jej auto, głośno coś komentując. Zamknęła bagażnik, wsiadła szybko do samochodu i odjechała. Gdyby zdecydowała się sięgnąć po banknot, mogło skończyć się to gorzej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Telekamery 2020 zdjęcia z galiWieniawa powaliła wszystkich, ale gdy zobaczyli Dodę, zapomnieli o bożym świecie. Niepojęte sceny na gali TelekamerCzytaj dalej

Kierowcy najczęściej dostrzegają rzeczy za szybą, dopiero kiedy wsiądą już do pojazdu. Jeśli kierujący wysiadłby z auta i podszedł do pieniędzy umieszczonych po stronie pasażera, dałby złodziejowi otwartą furtkę i to dosłownie. Otwarte drzwi i kluczyki w stacyjce to prosta droga do utracenia auta. Niektóre osoby również zauważają, że w takich przypadkach może dojść do szarpaniny, a także do potrącenia przez złodzieja.

Dzisiaj grzeje:

1. Lokalne władze biją na alarm. Wprowadzono ostrzeżenia pomarańczowego stopnia za granicą
2.
IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

Inny sposób polega na tym, że potencjalni złodzieje umieszczają plastikową butelkę nad tylnym prawym kołem. Po przejechaniu kilku maetrów rozlegnie się huk - zaniepokojony kierowca oczywiście najczęściej wyjdzie z auta, chcąc sprawdzić, czy nie stało się nic złego z jego kołem. Mało komu przychodzi wtedy do głowy, aby zamknąć wyjąć kluczyki. Tym sposobem auto w łatwy sposób trafia w ręce złodzieja.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Agnieszka Chylińska nie mogła ukryć łez. Wyznała prawdę o chorobie dziecka
  5. Doda zapomniała majtek na Telekamerach 2020? Zdjęcie mówi samo za siebie

NowotwórKobieta umierająca na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po chwili mąż na nią spojrzał i wybuchnął płaczemCzytaj dalej

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News