Policja aresztowała zwyrodnialca. Katował własną matkę odgrzewanymi kiełbaskami

Policja aresztowała zwyrodnialca. Katował własną matkę odgrzewanymi kiełbaskami Źródło: fot. pixabay.com

Kiełbaski wielu osobom kojarzą się z pyszną przekąską, jednak w tym wypadku stały się narzędziem tortur. Mężczyzna został aresztowany po tym, jak zaatakował swoją matkę.

Kiełbaski to bardzo popularne jedzenie, które można znaleźć w wielu domach, nie tylko w naszym kraju. W Stanach Zjednoczonych doszło do niecodziennej sytuacji, w której kobieta została zaatakowana przez własnego syna. Za oręż posłużyły odgrzewane kiełbaski, które kobieta chciała zjeść na obiad. Co doprowadziło do tego, że mężczyzna zaatakował swoją matkę?

Odgrzewane kiełbaski bronią w rękach zwyrodnialca

Cała sytuacja miała miejsce w Bradenton na Florydzie. 22-letni Hermes Callijas-Gasperin domagał się, aby jego mama przygotowała mu posiłek. Kobieta jednak odmówiła, mówiąc, że nie ma na to czasu. Po chwili mama mężczyzny zaczęła przygotowywać sobie obiad. Wybór kobiety padł na odgrzewane kiełbaski. Nie zdawała sobie jednak sprawy z tego, że jej syn rzuci się na nią, dzierżąc w dłoni obiad kobiety niczym broń. Kiedy mężczyzna zdał sobie sprawę, że jego mama przygotowuje obiad tylko dla siebie, absolutnie zapominając o nim, wpadł w prawdziwy szał. Bez zastanowienia się rzucił się na kobietę, trzymając w ręku niepozorną przekąskę. Następnie zaczął ciskać kiełbaskami niczym pociskami w stronę swojej matki. Potem chwycił kobietę za szyję i z całych sił pchnął ją. Zszokowana kobieta nie wiedziała, co się dzieje. Kiedy doszła do siebie, wezwała policję, która bardzo szybko przybyła do ich domu. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje. 22-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy za zaatakowanie jednego z domowników. Tłumaczył, że chciał, tylko aby kobieta go przeprosiła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W tym przypadku bez wątpienia ktoś powinien zostać przeproszony, ale to nie 22-latek powinien usłyszeć te słowa. Teraz mężczyzna będzie miał okazję przemyśleć swoje postępowanie, chociaż patrząc na to jak się zachował, ciężko oczekiwać, aby faktycznie doszedł do jakichś konstruktywnych wniosków. Ta sytuacja pokazuje, że człowiek nawet będąc w domu wśród swoich najbliższych, nie może czuć się bezpiecznym. Dodatkowo widać, że w napływu silnych emocji, człowiek zdolny jest zaatakować drugą osobą nawet kiełbaskami. Ciężko stwierdzić, co może być następne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Burda w TVP na żywo! Goście zaczęli się kopać, interweniowała ochrona
  2. Makijaż dla osób noszących okulary. Jakiej techniki powinnaś używać?
  3. Chodzisz wieczorami na spacery z psem? Musisz na to bardzo uważać!
  4. Rak pozbawił go nosa i lewego oka. Wyprosili go ze sklepu bo… odstraszał klientów!
  5. Czy to możliwe? Barbara Kurdej-Szatan i ukochany Anny Przybylskiej zbliżyli się do siebie
źródło: rmf24.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News