Zmierzył puls kiełbasie. Wynik rozkłada na łopatki

Zmierzył puls kiełbasie. Wynik rozkłada na łopatki Źródło: youtube.com Vasily Ermoshin

Zwyczajna kiełbasa może zostać poddana wyjątkowo nietypowym eksperymentom Pewien mężczyzna postanowił zrobić coś kompletnie absurdalnego i zmierzył jej puls. Wynik jest zaskakujący.

Kiełbasa to jeden z popularniejszych wyrobów mięsnych. Nie należy jednak do zbyt zdrowych, ze względu na dużą zawartość tłuszczu i cholesterolu. Pewien internauta spróbował udowodnić, że popularny wyrób mięsny może być "zdrowy", ale w zupełnie inny sposób, niż byśmy się tego spodziewali.

Czy kiełbasa może mieć puls? Pewien internauta postanowił to sprawdzić

Vasily Ermoshin z Rosji nagrał krótki film, który może zaskoczyć niejedną osobę. Do swojego niecodziennego eksperymentu wykorzystał opaskę fitness. Gadżet służy wielu ćwiczącym osobom, które chcą monitorować stan swojego organizmu. Dzięki niej można sprawdzić puls, ciśnienie, czy zużywane kalorie podczas wykonywanych przez nas czynności.

Pozostają jednak wątpliwości dotyczące precyzyjności takiego pomiaru. Rosjanin postanowił założyć opaskę na kiełbasę, co zapewne miało być głupim żartem. Jednak ostateczny wynik go kompletnie powalił, okazało się, że kiełbasa Stolichnaya marki Mikoyan jest całkiem "żywa".

Wynik jest zaskakujący. Warto wyciągnąć z tego wnioski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomiar wykazał, że kiełbasa ma całkiem zdrowy puls, bo na poziomie 65, co mieści się w granicach idealnego. Rosjanin sprawdził również kiełbasie ciśnienie i jak się okazało, pod tym względem wcale nie wypadła wiele gorzej. Opaska fitness pokazała 106/79, czyli również optymalny wynik. Choć nagranie jest jedynie zabawnym żartem, warto wyciągnąć z niego wnioski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Przede wszystkim, lepiej nie sugerować się tanimi opaskami fitness, czy też aplikacjami, które mają mierzyć nam puls. Do sprawdzenia ciśnienia warto zainwestować w naramienny ciśnieniomierz, a w przypadku pulsu - lepiej wybrać profesjonalny pulsomierz, gdyż aplikacja, czy tania opaska, może być bardzo niedokładna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News