Kiedyś była aktorką, która pojawiała się w większości obsad megaprodukcji. Marzyli o niej mężczyźni z całego świata, a kobiety próbowały ubierać się według jej kreacji. Dzisiaj jest niemal całkowicie zapomnianą ofiarą chirurgii plastycznej. Nie przestaje jednak walczyć o odzyskanie miejsca w Hollywood i mówi głośno o problemach starzejących się aktorek.

Mowa oczywiście o Melanie Griffith, która obchodzi dzisiaj 60 urodziny. Jeszcze niedawno aktorka cieszyła się dobrym zdrowiem i powodzeniem u mężczyzn. Wszystko zmieniło się jednak 4 lata temu, kiedy kolejna operacja plastyczna się nie udała. Aktorka została oszpecona. Odwróciły się od niej media, zostawił ją jej partner – Antonio Banderas, który związał się z 20 lat młodszą kochanką.

Griffith została całkiem sama. Postanowiła jednak podjąć walkę i zaczęła głośno mówić o problemach starszych aktorek. Te, by nie wypaść z rankingu najpiękniejszych i wciąż mieć szansę na rolę w filmie, fundują sobie coraz więcej operacji plastycznych. Im większa ich ilość, tym większa szansa, że coś pójdzie nie tak. W ten sposób właśnie skończyła Griffith, kiedy po nieudanej operacji stała się pośmiewiskiem wśród młodszych koleżanek.

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również