Aktywny działacz opozycji, który kiedyś handlował kobietami i zmuszał je do pracy w miejscach męskiej uciechy, dziś kreuje się na ich największego przyjaciela. Projekt „Ratujmy kobiety” i głosowanie nad nim wywołały ogromne emocje i doprowadziły do rozłamu w opozycji. Głos w sprawie zabiera każdy, kto ma możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

Zakładająca liberalizację prawa aborcyjnego inicjatywa obywatelska „Ratujmy kobiety”, która zebrała setki tysięcy podpisów, nie została skierowana do dalszych prac w komisjach. Choć projekt nie przeszedł przez Sejm, nie stało się to z winy Prawa i Sprawiedliwości.

Główną rolę w upadku lewicowej inicjatywy odegrała opozycja, która wyłamała się z dyscypliny partyjnej, nie zjawiła się na głosowaniu, lub wstrzymała się od głosu. Posłów, którzy zagłosowali przeciw, spotkała kara w postaci wyrzucenia z Platformy Obywatelskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakująca „koalicja”. PiS, PO, PSL i Nowoczesna jednym głosem przeciwko „Ratujmy kobiety”

Do sukcesu brakowało 9 głosów, a nieobecnych polityków opozycji było ponad 30. Frustracja zwolenników legalnej aborcji do 12 tygodnia ciąży jest ogromna i zdecydowanie może pokrzyżować plany przeciwników PiS na powrót do władzy. Wśród aktywnych krytyków Nowoczesnej i PO jest także mężczyzna, który kobiety niegdyś ranił i to w potworny sposób.

Kiedyś handlował kobietami

Konrad Materna, działacz Komitetu Obrony Demokracji i lider tak zwanej KOD-Kapeli, który skomponował także hymn organizacji, swoją złość wyraził na Facebooku. Szybko jednak przypomniano mu, za co otrzymał  wyrok 6,5 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE: Prostytutka odchodzi z pracy. Zdjęcie jej ostatniego klienta ZSZOKOWAŁO cały świat

Przeszłość działacza szokuje. Według sądu, który go skazywał, w latach 2004-2006 handlował żywym towarem. Miał w ten sposób zmusić około 100 Polek do pracy w nocnych klubach we Włoszech i Grecji.

Dawny przestępca dziś broni tych, których dawniej krzywdził. Na Facebooku opublikował swoistą „listę hańby”, w której umieścił winnych przegranej opozycji i wytknął im ich błędy. To jednak nie zmyje z niego winy za obrzydliwe czyny.

ZOBACZ TAKŻE: Opozycja w szoku! Nie żyje legendarny sędzia TK, ich idol

źródło: niezależna.pl

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Synowie znanych polityków, którzy poszli w ślady ojców [ZOBACZ!]

...

Zobacz również