Kiedyś była na samym szczycie. Dziś Polka nie przypomina dawnej siebie

Kiedyś była na samym szczycie. Dziś Polka nie przypomina dawnej siebie

Nie wszystkie gwiazdy potrafią przetrwać na szczycie. Niektóre z nich pomimo początkowego sukcesu, nie są zainteresowane światłem fleszy i czerwonym dywanem. Jak radzi sobie dziś Ewelina Flinta?

Jedno z najsłynniejszych nazwisk polskiego show-biznesu pierwszych lat XXI wieku zyskało sławę w 2002 roku, po emisji pierwszej serii krajowego "Idola". Od tego momentu Ewelina Flinta była na językach wszystkich. Aktywna artystycznie od 1995 roku wokalistka zasłynęła takimi hitami, jak "Żałuję" i "Nie znasz mnie". Po wydaniu dwóch albumów studyjnych wydawało się, że przez lata będzie stanowiła konkurencję dla wielkich gwiazd. Stało się jednak inaczej, a Flinta nagle zniknęła z ekranów. Po tak długiej nieobecności i upływie wielu lat wokalistka wygląda zupełnie inaczej.

Ewelina Flinta bardzo się zmieniła

Pomimo licznych zaproszeń do muzycznych i tanecznych programów dla gwiazd show-biznesu Flinta nigdy nie zamierzała zostać celebrytką. Konsekwentnie odmawiała, ustępując najgorętszym dziś nazwiskom. Pomimo tego Ewelina Flinta nadal realizuje się artystycznie, a także wspomaga akcje charytatywne. Najważniejszą z nich jest Festiwal Zaczarowanej Piosenki, z którym współpracuje od lat. Nie opuściła go także i w tym roku, gdyż 9 czerwca obecna była na scenie imprezy. Nieschodzący z jej twarzy uśmiech i płomiennie czerwone włosy jak zwykle jej towarzyszyły. Pomimo oczywistych zmian, Ewelina Flinta wciąż wygląda doskonale, chociaż przeszła podyktowaną upływem czasu metamorfozę. Ewelina Flinta 2018. Screenshot: Plejada.pl fot. youtube.com/Gazeta Pomorska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz wspomina zmarłą mamę. Zrobiła to we wzruszający sposób
  2. Hanna Lis wszczęła ostrą awanturę! Ogórek uderzyła w jej czuły punkt
  3. Absurd sięgnął zenitu. TVP cenzuruje… własne materiały!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News