Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich długie terminy
Unsplash.com Yogi Kurniawan
Konrad Karpiuk - 12 Maja 2020

Terminy u fryzjerów zajęte do końca czerwca, ale coś innego jest gorsze. Ceny usług zwalają z nóg

Wiadomo już kiedy otwarcie salonów fryzjerskich. Wicepremier Jadwiga Emilewicz zapowiedziała pierwszą, najbardziej prawdopodobną datę. Niestety, nie oznacza to, że od razu uda nam się dostać do salonu. Terminy w wielu miejscach są zajęte aż do czerwca, a to nie koniec problemów. Wygląda na to, że podrożeją także ceny usług fryzjerskich.

Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich? Do niedawna to pytanie zadawało sobie wielu Polaków. W okresie kwarantanny brak takich podstawowych usług sprawił, że ci, którzy nie byli w stanie się ostrzyc w domu, teraz wręcz nie mogą się doczekać wizyty u fryzjera. Wygląda jednak na to, że nie dość, że trochę poczekają, to jeszcze dodatkowo zapłacą.

mąż na pogrzebie żonyMąż rozpaczał na pogrzebie żony. Kiedy się odwrócił, pobladł i zamarł jednocześnie, niewiarygodne zdarzenieCzytaj dalej

Brakuje już terminów u fryzjerów

Jak przekazał w rozmowie z Money PL Sebastian Maśka, organizator akcji #ChceDoSalonu, aż 70% salonów fryzjerskich i kosmetycznych wstrzymało rezerwację wizyt. Niektóre udostępniły możliwość zapisów i w wielu przypadkach, brakuje już terminów w czerwcu. Właściciele nie mogą się już doczekać otwarcia i wytycznych epidemicznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety14-latek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety. Nie mieści się w głowie, co stało się potem, rodziny są załamaneCzytaj dalej

Problem w tym, że wciąż nie ma stu procent pewności co do daty otwarcia salonów. Z tego też względu nie wszyscy chcą otwierać rezerwację online, żeby później nie mieć problemów organizacyjnych. Mimo wszystko trzeba szykować się na czas oczekiwania na wizytę rzędu dwóch, czy nawet trzech tygodni. Dojdą także dodatkowe koszty.

Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich? Wicepremier podała termin

Podniesienie cen w związku z reżimem sanitarnym, będzie kwestią indywidualną u każdego salonu. Niektórzy zakładają minimalny wzrost cen, związany z maseczkami, rękawicami i środkami do dezynfekcji, w efekcie czego można spodziewać się kosztów obsługi większych o 5, czy nawet 20 zł. Są też tacy, którzy nie będą podnosić cen w ogóle.

Dzisiaj grzeje:

1. IMGW wydało żółte alerty dla 9 województw. Szczególnie wieczorem i w nocy trzeba uważać, będzie niebezpiecznie
2. Nowe 500 plus, zmiany w wysokościach i terminach. Musisz spełnić tylko jeden warunek

Wicepremier Jadwiga Emilewicz zapowiada, że otwarcie nastąpi 18 maja. Termin może się jednak zmienić, jeśli wzrosną statystyki zachorowań. Fryzjerzy nazywają taką okoliczność "katastrofą" gdyż epidemia odcięła ich od źródła zarobków. Również klienci nie mogą się doczekać, kiedy nastąpi otwarcie salonów fryzjerskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze są oburzeni. Wysłali pismo do Ministra Szumowskiego
  2. Wielki skandal na pogrzebie słynnego gwiazdora. Sprawę bada prokuratura
  3. Kot wszedł do pralki, ale nikt nie mógł przewidzieć, co zrobi w środku. Właściciele od razu wyciągnęli telefon
  4. Gwiazda „DDTVN” od lat walczy z ciężką chorobą. Porażająca prawda wyszła na jaw, była o krok od śmierci
  5. Kobieta dokarmiała bezdomnego kota. Zwierzak odwdzięczył się w niebywały sposób
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: Money PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News