Kiedy ostatni odcinek M jak Miłość przed wakacjami 2019?

Kiedy ostatni odcinek M jak Miłość przed wakacjami 2019? Źródło: Facebook/M jak Miłość

Kiedy ostatni odcinek M jak Miłość przed wakacjami 2019? O której godzinie i którego dnia będzie można obejrzeć finałowy odcinek tego kultowego polskiego serialu? Zdradzamy, kiedy będzie ostatni odcinek M jak Miłość w tym sezonie!

Kiedy ostatni odcinek M jak Miłość przed wakacjami 2019?

Kiedy ostatni odcinek M jak Miłość przed wakacjami 2019? Te pytanie zadają sobie chyba wszyscy fani serialu. Przez 20 lat jego obecności na antenie telewizyjnej Dwójki widzowie zżyli się z Barbarą Mostowiak (Teresa Lipowska), Magdaleną Marszałek (Anna Mucha), Leszkiem Krajewskim (Sławomir Uniatowski) i innymi mieszkańcami Grabiny, Gródka i Warszawy. Na pewno pożegnanie się z nimi na czas wakacji nie będzie łatwe dla osób, które śledzą ich historie. Kiedy można spodziewać się ostatniego odcinka przed wakacjami?

Ostatni odcinek M jak Miłość - kiedy oglądać?

Ostatni odcinek najbardziej popularnego serialu Telewizji Polskiej M jak Miłość zostanie wyemitowany na początku czerwca, dokładnie 4.06.2019 we wtorek. Godzina emisji odcinka serialu będzie taka sama jak przez cały sezon - 20.55. Warto o tej godzinie usiąść przed telewizorem - scenarzyści przygotowali dla widzów wiele zaskakujących wydarzeń i wzruszających momentów. Można być pewnym, że będzie to jeden z popularniejszych odcinków serialu.  

M jak Miłość - tragiczne wydarzenia

Do finału sezonu pozostało jeszcze 8 odcinków, w których widzowie dowiedzą się, co się stanie z oskarżonym o porwanie i zabójstwo ojcem Rafała (Jakub Kucner), czy Janek (Tomas Kollarik) i Sonia (Marta Król) przekonają Rafała do zostania w Grabinie i dalszej służby w policji oraz poznają powód, dlaczego Kinga (Katarzyna Cichopek) nie jest w najlepszej formie.

M jak Miłość - odcinki online

Ci, którzy przegapią ostatni odcinek M jak Miłość w tym sezonie, nie muszą się martwić. Na platformie telewizyjnej VOD TVP po premierze pojawi się ten odcinek, podobnie jak wszystkie poprzednie tego i wcześniejszych sezonów. Można je obejrzeć zupełnie za darmo, kiedy tylko się chce. Fani serialu, którzy będą tęsknić za bohaterami z Grabiny, mogą przez wakacje powtórnie obejrzeć swoje ulubione odcinki.

Na kolejny odcinek M jak Miłość po wakacyjnej przerwie trzeba będzie czekać prawie 3 miesiące aż do września.

Źródło: Superseriale

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News