Kiedy leci Świat według Kiepskich? Nie przegap żadnego odcinka

Kiedy leci Świat według Kiepskich? Nie przegap żadnego odcinka Źródło: facebook/swiat wedlug kiepskich

Kiedy leci Świat według Kiepskich? Dowiedz się, kiedy masz szanse obejrzeć najnowsze odcinki tego kultowego serialu komediowego.

Kiedy leci Świat według Kiepskich? Nie przegap żadnego odcinka

Kiedy leci Świat według Kiepskich? Polski sitcom zebrał ogromną liczbę widzów na przestrzeni wielu lat emisji. Dla przypomnienia, serial opowiada nam o losach rodziny, w której skład wchodzi: ojciec Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), matka Halina Grabowska (Marzena Kipiel-Sztuka), syn Waldemar Kiepski (Bartosz Żukowski) oraz córka Mariola Kiepska (Barbara Mularczyk). Oczywiście nie można zapomnieć o słynnych sąsiadach, m.in. Arnoldzie Boczku, w którego wcielił się Dariusz Gnatowski oraz Marianie Paździochu odgrywanym przez Ryszarda Kotysa. 

Świat według Kiepskich - godziny emisji

Kiedy leci Świat według Kiepskich? Poczynania rodziny będziemy mogli oglądać już w najbliższą środę o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat. Starsze odcinki bez problemu możemy podejrzeć na stronie internetowej kanału. Jeśli chodzi o powtórki, to na antenie Polsat, Polsat 2 oraz Polsat 2 HD, możemy je oglądać w każdy dzień tygodnia. 

Świat według Kiepskich - co to w ogóle jest? 

Serial opowiada o perypetiach życiowych rodziny Kiepskich oraz ich sąsiadów, mieszkających w starej kamienicy we Wrocławiu. Głównym mottem bohaterów jest fraza "zarobić, a się nie narobić", kolokwialnie mówiąc, jak najmniejszym wysiłkiem zdobyć jak największy zysk. Głowa rodziny, Ferdynand Kiepski, jest dość leniwym mężczyzną, który za wszelką cenę unika pracy, za to wprost uwielbia oglądać telewizje popijając przy tym jego ulubiony trunek jakim jest piwo.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, jego syn, Walduś, również podziela jego zainteresowania, wspólnie oglądając mecze sportowe na fotelu. Córka Ferdka, Mariola, to dziewczyna, której jedynym celem jest podobanie się okolicznym "romantykom". Pewnie się zastanawiacie, kto utrzymuje całe domostwo? Otóż tutaj wkracza Halina Kiepska, ciężko pracująca pielęgniarka, która staje na głowie, by w jakimś stopniu jej rodzina żyła na dobrym poziomie.

Obok Kiepskich, mieszkają Paździochowie, Marian oraz jego żona, Helena. Małżeństwo zajmuje się sprzedażą bielizny na pobliskim bazarze. Trzecim sąsiadem jest Arnold Boczek, pracownik rzeźni. Bardzo naiwny mężczyzna, który lubi dobrze zjeść i zapić posiłek, najczęściej wódką w towarzystwie Ferdynanda oraz Mariana. 

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News